1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sistemi kasmayacak video kayıt uygulaması önerirmisiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve yolcuasog tarafından 7 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. yolcuasog

yolcuasog
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    dersten çıkıyorum gün boyu cocuklar zaten yoruyor. üstüne oyun oynayıp biraz olsun stres atayım dıyorum. giriş yapıyorum kalıcı ban yediniz yazıyor.

sorarım size admınler. evimdekı bilgisayarı internet bağlantısını adınız ve soyadınız gibi biliyormusunuz.

bana itiraz ettım neymış ncz hack. hile yapmışım carpısma yı ortadan kaldırmısım.

azıcık haysiyetiniz varsa bana cevap verırsınız. bu yaşa gelmışım hileyle mi ugrasıcam. cocukmuyum ben.

evde 16mbıt ınternet kullanıyorum. oyuna baglandıgımda dıger araclar bır sure hareket halınde ama 10-15 dakıka sonra tab a basında km sayacı artıyor. sonra bakıyorum kı tum araclar yerlerınde duruyor ama tekerleklerı dönüyor. sonra dıyorum kı oyun dondu. hemen aracımı kenara cekıyorum ve oyunu kapatıp sıfırdan yıne baslatıyorum.

internet bağlantım kötüyse ve donuyorsa bu ban sebebı mıdır?

kullanıcı adı : demirbas52

https://www.youtube.com/watch?v=HIIfLTmM7mU&feature=youtu.be&t=1044

bu da videosu. ne boyle bır carpısma yaşadım ne de hile kullandım. bilip bilmeden insanları cezalandıracagınıza sorunları çözün. yazıklar olsun !!!

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  2. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dsmartmı kullanıyorsun ?

3. yolcuasog

yolcuasog

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    malesef d smart nerden anladın=

daha onceden de ban yedım. 1 hafta oyuna sokmadılar benı. sonradan baktım kı baskası hata yapmış yanlısşlıkla benım kullanıcı adıma basmıslar ve benı banlamışlar. insan bır ozur dıler. 1 hafta ugrastım acmadılar banı haklı oldugum halde. sonra neymıs yanlıs olmus sıstemden ban bılgınızı sıldım. özür bile yok

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Şubat 2018
    UzmanCavus bunu beğendi.
  4. TELKESEN38

TELKESEN38
    Plaka

27
    101
    73
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kanıtın yoksa açılmaz bence bu şahsen bende ortada kaldım hilemi değilmi diye

5. yolcuasog

yolcuasog

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    ilk kez burada gonderı acıyorum. yıllardır boyle bısey yasasam yaptım desem buraya yazmam zaten. haklı oldugum halde haksız duruma dusuyorum. ne yapmam lazımdı.7 /24 oynarken ekran kaydı mı almalıydım. nasıl ıspatım olabılır kı.

UzmanCavus bunu beğendi.
  6. TELKESEN38

TELKESEN38
    Plaka

27
    101
    73
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bu oyunda evet abicim alacaksın yoksa b*k yoluna gidiyorsun

7. yolcuasog

yolcuasog

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    senın de d smart mı?

8. TELKESEN38

TELKESEN38
    Plaka

27
    101
    73
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    superonline kafam rahat :)

9. yolcuasog

yolcuasog

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    guzel kardesım toplasan gunde 1 saat oynamıyorum zaten. dersten cıkıyorum gun boyu cocuklar basımı sısırıyor. azıcık stres atayım dıye bır saat oyun yapıyorum. boş dorse hıc kullanmıyorum. gorev yapıyorum. adam gelmıs bana gorunmemezlık hılesı yapmıssın dıyor. bunun ne oldugunu da sonradan ogrenıyorum

10. yolcuasog

yolcuasog

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    ünyede altyapısı yok. rıze de vardır

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.