1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Şirket başvurum ile ilgili

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve rasimefe44 tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. rasimefe44

rasimefe44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    öncelikle herkese merhabalar forum içinde birçok konuyu tek tek araştırdım fakat sorunumu yazabileceğim bir başlık bulamadım bende buraya yazıyorum eğer kusurum varsa affola sorunum şu.. forumda şirket profilimizi oluşturduk fakat moderatörün onayını bekliyor dedikten sonra sayfayı yenilediğimde konu acılmamış.... 3 gün oldu hala konu acılmamış tüm adımları doğru yaptım yetkililer lütfen gerekeni yapsın ve bana konuyla ilgili bilgilendirme yapsın moderatör onayından geçmediyse tekrar konu açacağım..eğer moderatör ler bu işi geciktirip baştan sağma yapıyorsada 4-5 günde bir forumla ilgileniyorsa lütfen görevini sonlandırın... hepinize iyi günler saygılar...

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
  3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlla eksik birşey yapmıssındır bu gibi durumlarda @NiekHD veya @Bomlife Kullanıcılar'a özel mesaj gönderin böyle bir konu açmanıza gerek yoktu.

4. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Farkerdesen forum yöneticileri veya mod'lar her konuda varlar :) adamlar daha ne yapsınlar bence gayet iyi yönetiyorlar :)

Charles, Baranonen34 ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.