1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Şikayet Etme ve Komut Hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Gaddar Kerim tarafından 3 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar nasılsınız ?

İki adet sorum olacak, hemen vaktinizi almadan başlıyorum.

TruckersMP Raporlama

Oyun içerisinde siz kayıt aldıktan sonra nasıl yapıyorsunuz ? Ben örneğin olası bir skoda geliyor aynamda görüyorum belli bir kansızlık yapacak. Hemen;

canlı kayıt açıyorum > kayıt alıyorum (yaklaşık 15-20 saniyelik) > sonra /pinfo xxxx yazıyorum > kaydı durduruyorum.

soru: bundan daha hızlı yaptığınız bir yöntem var mı ? Özellikle /pinfo yazarken bazen yoldan çıkıyorum hızlı yazamadığımdan

Mute atma

Oyun içerisinde telsizden mağlum manasız sesler çıkartan vs var. Ben onları susturur iken;

TAB tuşuna basıyorum > Oyuncuyu solda açılan listeden bulmaya çalışıyorum ve sonra suştur tuşuna basıyorum.

Soru: Bazen kalabalık şehirlerde ismi bulmakta zorlanıyorum, örneğin duisburgtayım ve liste çok kalabalık oluyor. Aradığım kişiye chat kısmından /mute xxxx gibi bir kısayol yapamıyor muyum ?

ekstra soru (yanıtlamak zorunda değilsiniz): Son günlerde MP de yeşil farlı araçlar görüyorum. Eskiden yasaktı bunlar, şu an izin veriliyor mu bu farlara ?

2. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2. soruyu bilmiyorum ancak ilk soru için:
    Windows Game Bar veya destekliyorsa Nvidia GeForce Experience gibi programlar var. Bunun gibi programlar son 1 dakikayı (veya istediğiniz süreyi) kaydedebiliyor. Örneğin son 1 dakikayı seçtiyseniz, programın kısayoluna basarak son 1 dakikanın kaydını alabilirsiniz. Eğer kaydetmeye basmazsanız son 1 dakika otomatik siliniyor. Böylece hem kazaları kaçırmazsınız, hem de sezgiyle kayıt açmak sorunda kalmazsınız.

Extreme bunu beğendi.
  3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Soru 1: Üstteki arkadaşın dediği gibi son 1 dkyı vs. kaydeden programlar var, onları kullanabilirsin. /pinfo yazmak yerine de Tab tuşuyla açılan pencereden Tmp Idlerini göstermeyi aktif edersen, idler isimlerinin yanında görünür ve sonra videodan bakarak rahatça bulursun.

Soru 2: Öyle bir komut var mı bilmiyorum ama ben genelde o değişik seslerin hiçbirini duymak istemediğim için üstteki tuşlara basarak telsizi kapatıyorum veya kanalı değiştiriyorum.

Extra soru: Save edit, yaklaşık 1 yıl önceki kural değişiklikleriyle fazlasıyla esnek hale geldi. Yeşil far gibi düzenlemeler fazla abartılmadığı sürece(karşındaki oyuncunun bilgisayarını kastırmayacak) ban sebebi değil. Bu konudan da ona bakabilirsin. Kayıt dosyası düzenleme kuralları

Son düzenleme: 3 Haziran 2021
    38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.