1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Shadowplay Video Kaydetmiyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve FrankTR tarafından 12 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

1. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar, ETS 2 oynarken shadowplay'den 'Anında Yeniden Oynatma'yı açıyordum ki herhangi bir durumda elimde videom olsun diye.

Bir süredir shadowplay'den kayıt alamıyorum. Tüm sürücülerim güncel, Geforce Experience yeni sürümü kurdum. Ancak oyuna girdiğimde anında yeniden oynatmayı açmak istediğimde bir saniye geçiyor, kendiliğinden kapanıyor. Video kaydına giremiyorum. Bunun sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Depolama alanınız varmı? Genelde depolama alanı olmadığında kayda girdikten sonra kaydı otomatik durdurur.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Depolama alanım var. SSD ( C:// ) diskimde 15,4 GB , Sata diskimde ( D:// ) 346 GB boş alanım var.

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Peki kaydettiğiniz dosya konumunu tekrardan gözden geçirin, bu durumlar benim başıma geldiğinde ya hafıza yetmediği için yada konum yanlışlığından gelmişti, bir yerde ufak bir hata olmalı.ShadowPlay ayarlarını biraz kurcalayın.

5. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Maalesef bütün ayarları defalarca kontrol ettim. Kayıt konumunu da farklı klasörlerde gösterdim ancak sonuç yine aynı oldu. Bir videoda birisi windows'un kendi programını kullandırmak amacıyla engellediğini söylüyor. Ne kadar doğru bilemem ama sanırım o tarz bir şey olabilir. İnternette de bu sıkıntıyla ilgili hiçbir konu yok :(