1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sebepsiz Kick ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Anssaneri tarafından 12 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Anssaneri

Anssaneri
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    34
    11
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar konudan dolayı ban yemedim oncelikle onu belirteyim. Resimlerden snra konuyu anlatacağım.

Arkadaşlar resimler gördüğünüz gibi. İlk resimde şeridimde gitmeme rağmen diğer skoda virajı alamayıp kafadan vurdu. Bende olayı reportlayabilmek adına ss aldım /pinfo yazıyordum ki oyun yöneticisi arkadaşı kickledi. Ardından neyse gitti deyip motoru calıstırmaya calısırken benı de kickledi. Beni neden kickliyorsun be arkadaş. Diğer adam ramming yapıyor görüyorsun oyunda suç değil mi ? Suç. Neden sadece kick ? Ayrıca beni kickleme sebebi blocking yazmış bi de. Gitmeme fırsat vermedin ki daha araba çalışmadı kaza yapmışız anında nasıl gideyim arkamda araba da yok olsa haritada gözükür. Ben bu olayda sadece kick yemiş olsam da aynı yanlış müdahale sonucu sizde mağdur olabilir daha kötüsü ban yiyebilirsiniz. Yok mu bu adminlere "nabıyorsun sen arkadaş" diyebilecek birisi ?

TEKTABANCA bunu beğendi.
  2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Kedi bunu beğendi.
Konu Durumu: