1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sebepsiz 2 Hafta Ban Yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve oskaylar tarafından 22 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. oskaylar

oskaylar
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    8
    1
    0
    Hocam reportlayanın ne suçu var , bu cezayı bana veren adminde suç var , bunu admin yapanda suç var.

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Olur mu forumdaş o adamın perspektifinde sen çok acayip troll bir hareket yapmışsın görende zincirleme kazaya sebep oldun zanneder. Report için oyna profilindeki oyuncular adminlerin iş yükünü 50 kat fazlalaştırıyor sonra adamlarda muhakeme yeteneği kalmıyor günde 100 rapora baksa 101 de devre yansa al sana 3 ay ban güle güle. TMP nin bu konuda hiçbir suçu olmadını artık anlıyorum tamamen topluluk marifetiyle oluyor bunlar. Banların %80 ni eminin o ... calais-duisburg yolu ve de o yolu popüler tutmaya çalışan topluluğun suçudur.

38 KAYSERİLİ 38 ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  3. oskaylar

oskaylar
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    8
    1
    0
    Geçen hafta birisine kafadan dalmıştım, bir hafta ban yemiştim , admine dedim ki ; kanıt at , kanıtın yoksa banımı kaldır demiştim yoksa seni şikayet ederim . demiştim, banımı kaldırmıştı.
    :) adam kafayı yemiştir.

4. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tehlikeli sürüş ban doğru net

5. oskaylar

oskaylar
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    8
    1
    0
    Sen dediysem doğrudur uğur abi , yarın ki videoyu sabırsızlıkla bekliyoruz , 14:00 ' a alarmı kurdum.

6. Skayt93

Skayt93
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hesabında değeri eden dlc çeşitleri varsa dc yoluna girmemeni tavsiye ederim bende raporcuyum :) ama bu rapor gereksiz elinde kanıtın varsa truckersmp sitesinden feedback at ama temiz yasağı vereceklerini sanmıyorum o video onlar için bi sebep

7. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aldığın ceza sebepsiz değil.Gidişli ve gelişli yolda sen kontrolsüz bir şekilde sollama yapıyorsun.Hem karşıdan geleni tehlikeye atıyorsun hem de kendini tehlikeye atıyorsun.Senin bu yaptığın hareket trafik canavarıyla iş birliği yapmak gibi olmuş.Ayrıca karlı havada oynuyorsun bununda göz önüne alman gerekir.Gündelik hayatta bunu yapsan bir polise yakalansan muhtemelen trafikten uzaklaştırılma cezası da alırdın.

8. Expert Murderer

Expert Murderer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Açıkcası yaklaşık 1.5 yıldır ets oynarken duisburg calaiste takılıyorum ve çok şükür ban yemiyorum oyunu 2015den beri online oynuyorum başlarda ban yiyordum hatalarımdan ama şuan o işi çözdüm bir sürü dlc var sorun dlc olması değil sürmeyi bilmiyor kimse orada sollanmaz karşıdan gelen var önünde bir sürü trafik var çift dorse ile sollamaya çıkıyor üstelik orada max zaman kaybedecegi 2dk geç gidecek duisburga ama yapmıyorlar ilginç oyuncular var gerçekten şaşırıyorum.Burada feedbacklik bir durumda oldugunu sanmıyorum çok haklı ban

DesertEagle26 bunu beğendi.
  9. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bende o kadar ban yedim ama hiç cd yolunda yemedim :P ağzımdan yel alsında :D

10. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer bu oyuna giriyorsanız her türlü şeyden ban yeme ihtimaliniz var bana kalırsa gereksiz ban ama sen yinede hatalısın arkanda çift dorse önün tıkalı gibi birşey soldan da oyuncu geliyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.