1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Şebeke Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hasanx242 tarafından 16 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. hasanx242

hasanx242
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    merhaba iyi forumlar şu anlık tt kulanıyorum önceden kablonet kulanıyordum ve taşındıktan sonra kablonette geçemek istedim ama apartmanda kablonet yoktu ve bende müşteri hizmetlerini arayrak böyle birşeyden bahsettim apartmanda kablonettin altyapısı vs bahsettim onlarda avrupa il müdürlüğüne gidip dilekçe yazmamı istediler (oturdugum yer avrupada oldugu için oraya gittim) ve gidip dilekçe yazdıktan sonra 1 ay sonra aradılar ve bölgemde şebeke dışından dolayı hizmet veremiyorlarmış. sormak istedim soru şu şebeke kim çeker ve nasıl çekterebilirim hangi kurum ve kuruşlar yapar . ne yapılmak isteniyorsa yazın yapmam gerekiyor.şu an tt çok şikayetciğim ve 1 ay tahhütüm kaldı eger kablonette geçersem tt bir daha kullanmamayı düşünüyorum. yazım hatam varsa kusura bakmayın .[​IMG]

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bulunduğun bölgede imza toplanıp yoğun talep alınmadığı sürece pek umursamazlar. Yani dediğin olay çok zor.

3. hasanx242

hasanx242

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oturdugum mahalede bazi sokaklarda bulunuyor aradiklarinda imza toplasam dedim sebekeden kaynakli dediler sadece bunu söylediler

4. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    ÖM atacağım.

mexiumut bunu beğendi.