1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber SCS: Video Yarışması 2020

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 20 Ocak 2020 başlatılmıştır.

 1. Extreme

  Extreme
  Yönetim Ekibi Genel Moderatör
  Plaka

  1.125
  2.749
  435
  Volvo
  En son ve en yeni içeriğimizin yayınlanmasıyla birlikte, sosyal medya kanallarımızda ve forumlarımızda çok sayıda ekran görüntüsü, video ve daha fazlasını aldık.Geçen yıl topluluğumuzun yaratıcı film yapımcılarına çalışmalarını gösterme fırsatı veren bir yarışma düzenledik.Bu yıl sadece bunu tekrarlamakla kalmıyor, aynı zamanda American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2'yi de bir araya getiriyoruz.​

  Yani geçen yılki bültenleri kutlamak için videonun odak noktası Karadeniz'e Giden Yol, Washington veya Utah olabilir; birlikte yada tek başına seçim yapabilirsiniz.Ama bir oyuna odaklanmalısınız, her iki simülatörü birlikte kullanamazsınız.​

  [​IMG]

  Bu noktadan itibaren yarışma artık yayında! Yaratıcı çekim becerilerini göstermeye istekli olan herkes, geçen yıl ki harita genişlemelerinden yada oyunlarımızda ki diğer DLC'lerden herhangi birini kullanıp ana odak noktası olarak fragman benzeri bir video oluşturabilir.

  En iyi 5 video SCS Software personeli tarafından seçilecek ve beş kazananın hepsi SCS Software'in online eşya mağazasındaki herhangi bir şeye harcayabileceği 100€'luk bir kupon ve ayrıca ETS 2:Iberia yada ATS:Idaho için 1 adet Steam anahtarı alacak!

  Nakliye ücretleri, dünyadaki tüm hayranlarımıza adil olması için SCS Software tarafından karşılanacaktır, çünkü nakliye ücretinin; kazanmanın heyecanını gölgeleyebileceğinin farkındayız.Kaliteli girişleri olan çok sayıda katılımcı olması durumunda, daha fazla ödül verebiliriz.

  Videolarınızın biraz film ve sinematik benzeri olması gerektiğini unutmayın.Normal "Haydi oynayalım" videoları kabul edilmeyecek.Son efekt ve düzenlemelere izin verilir.​


  Koşullar (dikkatle okuyun, hepsini karşılamanız gerekir)

  • Sadece standart oyun ve DLC (SCS içeriği) kullanmalısınız.Herhangi bir 3. taraf modunu kullanmak sizi yarışmadan diskalifiye edecektir; bu yüzden sadece ana oyuna ve resmi DLC'lerimizden herhangi birine izin verilir.
  • Dev kamera (ücretsiz kamera) ve diğer oyun işlevleri kullanılabilir (yapılandırma düzenlemesine tamamen izin verilir).
  • Herhangi bir tır ve römork kombinasyonunu kullanabilirsiniz.
  • Videonun öncelikle Karadeniz'e Giden Yol, Washington ve Utah harita genişlemesine kadar olan yerlerde çekilmesi gerekiyor.
  • Videonun formu tamamen size kalmış, ancak orijinal video dosyanızı saklamayı unutmayın ve yarı profesyonel bir içerik oluşturucuysanız elbette gelirinizi koruyun (para kazanma lisansımıza bakın).
  • Tüm videolar herkese açık olarak YouTube'a yüklenmeli ve izleyici sayısını arttırmanıza yardımcı olmak için bize ulaştıkça değerli girişleri sosyal medya hesabımıza yerleştirmekten memnuniyet duyarız.
  • Videoda yer alan müzik size kalmış, ancak videonun YouTube'da olması gerektiğinden, YouTube içeriği ve telif hakkı politikası izlenmelidir.
  • Kişi başına bir video girişi.
  • Katılmak için doğrudan YouTube bağlantısını adınız / takma adınızla birlikte contest@scssoft.com adresine göndermeniz gerekir. E-postanın konusu "SCS Video Yarışması 2020" olmalıdır.

  Teknik Parametreler
  • Uzunluk: 90-120 saniye (90'dan az değil, 120'den fazla değil).
  • Çözünürlük: 1920x1080 veya daha yüksek.
  17 Şubat 2020 saat 02:59(TR) son tarihtir.Bu süreden sonra alınan girişler kabul edilmeyecektir.​

  Tüm şartlar ve koşullar burada mevcuttur