1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber SCS Software'de Kariyer

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 25 Haziran 2019 başlatılmıştır.

 1. Extreme

  Extreme
  Yönetim Ekibi Genel Moderatör
  Plaka

  1.270
  3.504
  435
  Volvo
  Elimizdeki topluluk kadar büyük bir hayran kitlesine sahip olmak birçok fayda sağlıyor. SCS ekibinde, topluluktan işe alınan çok sayıda insan olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bir zamanlar en sevdikleri oyunda “tek” olan şey üzerinde tam gün çalıştılar. 50Keda, SiSL, Mandelsoft, LondonLad, RootKiller, Natvander, Oscar ve diğerleri gibi isimlerin birçoğunuz tarafından iyi bilindiğinden eminiz ve bunların her biri oyunlarımızın büyümesine yardımcı olmak için benzersiz bir yaklaşım getirdi.​

  Ekibimize katılan modderler ve içerik yaratıcıları ile harika deneyimler yaşadık. Gelecekteki projelerin kalitesini ve kapsamını geliştirme çabasıyla büyümeye devam ettikçe, sizlere, topluluğumumuza açık iş fırsatlarımız hakkında yaklaşmaya karar verdik. SCS Yazılım ekibine katılma konusunda herhangi bir düşünceniz varsa, şimdi bunu yapmanın en iyi zamanı!​

  [​IMG]

  Şu anda, şirketimizin kariyer sayfasında detaylı olarak göz atabileceğiniz 9 açık pozisyonumuz var. Bu pozisyonların her biri için daha fazla başvuru kabul etmeye açığız. 3 ana kadro açıklığını tanıtalım!​

  Dünya / Harita Tasarımcısı

  Yetenekli genç ve kıdemli harita tasarımcıları arıyoruz.Şu anda, harita ekiplerimizi genişletmeye ve üretimi hızlandırmaya çalıştığımız için, her ikisini de çok sayıda arıyoruz. Eğer zaten bir oyun tasarım deneyiminiz varsa ya da daha iyisi, oyunlarımız için harita oluşturma veya değiştirme konusunda deneyiminiz varsa, oyunlarımız için yetenek ve sevgiye sahip olduğunuzu hissediyorsanız, aradığımız kişisiniz!


  3D Sanatçısı


  Ayrıca genç ve kıdemli 3D sanatçıları arıyoruz.Maya, Photoshop, profesyonel veya özel 3B çalışmalarınızı içeren bir portföyde çalışma deneyiminiz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Çok sayıda olası iş uzmanlıkları mevcut ve sizi en çok ilgilendiren kişiyi bulmak için sizinle birlikte gitmekten mutluluk duyacağız!


  Programcı

  Sizin için iki seçenek vardır. "Normal" bir programcı olarak; C++ ' da güçlüsünüz ve hata ayıklama, profil oluşturma yada VCS yönetimi gibi ortak geliştirme görevlerinde yeteneklisiniz. Oyun geliştirmemizin belirli bir bölümüne odaklanabilirsiniz; beceri setinize en uygun olanı (bkz. "önemli artılar").

  Veya ilginiz programlama ve grafik ise, Maya Uzman pozisyonu için uygun olabilirsiniz. Gelecekteki projeler için daha fazla ve daha iyi seçenekler sunarak yeni araçlar ve iyileştirmeler oluşturmak için grafik ekibimizle yakın işbirliği içinde çalışacaksınız!

  Büromuzda kullanılan diller Çekçe ve İngilizcedir, bu yüzden onlardan birini iyi konuşabilmek gerekir. Ancak en önemli kısım oyunlara olan tutkunuzdur.
   
  Leno'X, mito1172, nokta ve 3 kişi daha bunu beğendi.