1. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber SCS Software Ofis Ziyareti ve Mini Röportaj

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve corbanez tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. gazomania

gazomania
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

160
    255
    385
    Ets3 Çıkarsınlar adam gibi yapsınlar fiziktir grafiktir vs. dir. (bu zor değil) 150 TL olsun. vermezsem adam değilim.

power10, LastStarDust ve Paspalin bunu beğendi.

2. Rosem054

Rosem054

39
    81
    55
    70
    TruckersMP Profili
    Evet yukarıda arkadaşın yazdığı gibi SCS'nin önem verdiği araçlardan biri Scania ve benim oyunda kullanmadığım,kullanmak istemediğim tek araç Scania.Nedenide kabin motor sesi çok düşük;sanki elektrikli araç kullanıyon.Ayrıca hiç susmayan fan sesine benzer bir ses var ve o ses hep sabit..Vitesde düşürsen aynı araç yavaşlasada aynı;anca 40-50 km lerde ses azalıyor.Zaten kabinde motor sesi,vites devir sesi duyulmuyor birde o fan sesine benzer olay beni Scania'den soğutmaya yetiyor+aracın fiziki özelliklerini hiç beğenmiyorum.Sadece hızlanması ve direksiyonu güzel.

3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

4
    0
    405
    @corbanez27 İşte aradığım SCS fanı! Teşekkürler :)

STUZEL ve corbanez27 bunu beğendi.
  4. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.209
    1.259
    415
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eline sağlık abi aklımızdaki soruları sormuşsun tam olarak

5. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    275
    104
    255
    Harikasın..

Gelişmeleri oyun motoru engelliyor o zaman ..pc leri kastirmayacak minik minik özellikler haricinde arabalara büyük özellikler gelemiyecek.

Umarım birgün tüm detaylari kaldirabilecek bir oyun motoru gelirr

Avrupa seni iyi beslemiş kardeş xD

Teşekkürler ziyaretin için =)

6. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.425
    735
    405
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu ziyaret gerçekten çok iyi oldu :) Aklımızdaki birkaç soruya yanıtları bulduk sayende. Benimde fırsatım olsa ilk gidip gezip görmek istediğim yer orası. İnşallah ilerde nasip olur bana da...

7. Paspalin

Paspalin

40
    57
    24
    70
    TruckersMP Profili
    Ellerine sağlık .

8. YakupYigit

YakupYigit
    Plaka

130
    52
    195
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aralarında en çok merak ettiğim türkiye paintjob idi onuda sormuşsunuz. Teşekkürler...:D

9. GrandLion

GrandLion
    Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    225
    142
    360
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Büyük bir heyecanla beklemekteydim, şimdi ise daha çok heyecanlandım! Emeğinize sağlık, teşekkürler...

10. Enes DGN

Enes DGN

25
    186
    41
    170
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kendi fikrimi söyleyim Oyunda okadar renk paket dlc si varkı alakasız oyuna en buyuk ılgıyı gosteren turkıye olarak turk boya paketını sankı yenı bır oyunmus gıbı getırmemelerı ısı sıyaset, din,ırk boyutana kadar tasıyor.Diger bı konuda bu sekılde giderse 2016 yılının sonunda ETS2 oyununun çöküş yılı olabilir.Türkiyedekı oyuncular bırakısa gorurum serverdekı online sayısını!!