1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel SCS de Çalışsaydınız?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 14 Nisan 2018 başlatılmıştır.

1. HAKAN Z

HAKAN Z
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

90
    27
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    kaza yapınca yüzde olarak değilde ayrıca gerçekci hasar yapardım (tampon kırılması - far kırılması gibi gibi )
    arac da kişiseleştirme ( araç üzerine yazı yazma - logo veya resim koyma gibi )
    kendine ait konteynır yapma (ikonteynıra da yazı veya logo koyma ayrıca iş almak için şeçenekler de kendi konteynır ını seçebileceksin yada iş aldığın yerin verdiği konteynırı kullanabileceksin )

2. BAHADIR34

BAHADIR34
    Plaka

97
    31
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    İstediğim şeyleri arkadaşlar söylemiş bir kaç şey de ben ekleyeyim. Tırlar az da olsa fiziksel hasar örneğin cama taş gelip çatlama çizik küçük vuruklar, kirlenme ve yıkatma. Animasyonlu benzin almak. 4 mevsim olayını getirirdim oyuna ama sürelerini oylamayla yapardım oyuncuların isteğine göre örneğin 1 ay yaz 1 ay kış gibi ve bunu herkese senkronize ederdim. Tırların motor seslerini değiştirirdim. Multiplayer da polisler kaza alanına gidip ceza kesmesi örneğin 1 gün tırını sürememek gibi. Korna seslerini düzeltirdim. Yağışlar daha gerçekçi ve kayma efektini yapardım. Lastik patlama. MULTİPLAYER DA HAK YEDİRTMEZDİM HERKES KENDİ HAKKINA DÜŞEN CEZAYI ALIRDI. Oyunu 50 TL yapıp sadece dlc leri indirime sokardım, oyunun kendisini indirime sokmazdım. Bütün hileleri kodlamaları kaldırıp herkese mod programı verip yılda 2 kez mod seçimleri yapıp içlerinden en iyilerini oyuna dahil ederdim. Abartı modifiyeli tırları polisler çevirip ceza kesmesini yapardım. Özel dorse yapıp satın alabilme, sapık dorseleri oyundan attırırdım. Çok fazla oldu kb. :)

HAKAN Z bunu beğendi.
  3. HAKAN Z

HAKAN Z
    Plaka

90
    27
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    evet araç kirlenmesi ve yıkama güzel olurdu...
    ayrıca gene tamirhanede de animasyonlu tamir de yapılabilir...

4. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Tek başına ETS 3 tasarlasanız bile, Pavel Sebor (CEO)'dan izinsiz hiçbir şey yapamazdınız. Hayal kurmak güzeldir ama fazlası da insana bir şey kazandırmaz.

BAHADIR34 bunu beğendi.
  5. DursunAltung

DursunAltung

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu adam akıllı :D Aklıma gelmemişti :)

ahmet91 ve HAKAN Z bunu beğendi.
  6. DursunAltung

DursunAltung

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyuna çok farklı şeyler getirmek için çalışırdım.Sürekli aynı şeyleri ve küçük şeyleri papağan gibi tekrarlıyorlar :) Oyunu canlandırmaya çalışırdım..

7. Mathiscrafter

Mathiscrafter
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

270
    250
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Toprak yolları arttırır, yağmur yağdığında şiddetine göre çamura dönmesini eklerdim. Ayrıca kar eklerdim. Toprak yolları gerçekçi doku yapardım.

HellorD bunu beğendi.
  8. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kabak lastik yapar dorseyi yanyan götürürdüm :D

BAHADIR34 bunu beğendi.
  9. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    egzoz dumanından oyun çöktüğü nerde görüldü acaba ??

10. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    1)Amerikan Parklar
    2)Cam açıp kapayabilme..
    3)Navigasyon yerine kamera..
    4)Kaput açıp kapayabilme..
    5)Sunroof açma/kapama
    6)Cam açıkken rüzgar sesi efekti
    7)Oyunun gündüz/akşam saatlerini gerçeğe göre ayarlardım.Gerçekte gündüz ise oyundada gündüz,akşam ise oyundada akşam şeklinde yapardım.