1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Scania S ve R Kamyon Modellerinin Geliştirme Güncellemesi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 28 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. Jumping Cobra

Jumping Cobra
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Efsane duruyor kabin umarim fren yaparken sacma hareketler yapmaz şu ankiler gibi eger oyle olmazsa 300 bin km deki mersoyu birakirim

2. nokta

nokta
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

716
    1.198
    250
    Fotoğraflarda malzeme kalitesi çok kötü gibi çıkmış, 1 aya gelir herhalde.

3. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bu mighty griffinmıydı neydı bu model içinde o dlc kullanılırmı acaba

4. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    ford cargo da gelse keşke

KutayAnkara bunu beğendi.
  5. salihreis42

salihreis42
    Plaka

36
    121
    56
    110
    DAF
    TruckersMP Profili
    içi güzelde dışı kötü bence

burhan0861 bunu beğendi.
  6. Rosem054

Rosem054

44
    86
    56
    50
    TruckersMP Profili
    Valla benim için hangi tırın hangi modeli gelmiş umrumda değil.İsterlerse Opel'in Ford'un,Ferrari'nın tırını yapsınlar.Benim için önemli olan simulasyon adına ne yapıyorsun,gerçekliğe ne kadar yaklaşıyorsun,oynanabilirliği ne kadar artırabiliyorsun önemli olan o.Hiçbir yenilik getirmiyosun.Simulasyon demek gerçekçiliğe yakın demek.Ama sen ne yapıyosun,oyunu süsleyip süsleyip duruyosun.Başkada bişey yok.Kaç sene oldu bir cam açma yapamadın,araç kirlenme yapamadın,active sky ekleyemedin,kokpitte hiçbir düğme çalışmaz,araçta yıpranma yapmadın,ikinci el tırlar yapmadın (sürekli arıza çıkaran) , belli bir km yaptıktan sonra sürekli arıza çıkaran bir özellik çıkarmadın,yahu kendi şirketinde çalışan tırları bile haritada yada oyunda görermiyorsun (ki bu özellik Haulinde vardı)...vs..vs..daha bir çok yenilik..
    Asıl bunun gibi yeniliklere yönelecen ki ozaman bir Tır Simulasyonuna,Taşımacılık Simulasyonuna benzesin.Yoksa Scania nın en baba modelini yapsan ne olur yapmasan ne olur.Scania dan inip mercedese binince çokmu farkediyo.Zaten oyuncuya bir tır hissiyatını veremiyorsun enazından oynanabilirlik adına bişeyler yap.ETS 2 benim için amacından uzaklaşan bir oyun sadece....

Yahu direksiyonu tutan bi çift el bile koyamadın....

Tunahan55 ve Mathiscrafter bunu beğendi.
  7. Meharslnv

Meharslnv
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim şimdi böyle isteklerin var ama her dediğini yapsalar hiç kimse oyuna giremez şu haliyle bile 20 fps 10 fps alan var kendinizi değilde birazda başka maddi durumu olmayan insanları düşünsek iyi olmazmı ?

8. Rosem054

Rosem054

44
    86
    56
    50
    TruckersMP Profili
    Kardeşim ben kendim için konuşmuyorum;benim değil herkesin buna benzer istekleri var ve bir simulasyonda olması muhtemel istekler bunlar.Direksiyona el koyunca kim giremiyor oyuna veya kokpitte cam açılınca kim giremiyor oyuna.Bu isteklerin maddi durumla,varoş mahallesi yada kırsal kesimi ilgilendiren bir durum olduğunuda nereden çıkardın.SCS oyuna "cam açma" ekleyince bu neden maddi durumu düşük olanları etkilesinki.FPS mi düşer?bak o benim sorunum değil,scs nin sorunu..Oyunu ortalama bir sisteme göre hazırlayacak,ona göre piyasaya sürecek.SCS nin dediği gibi "ben her isteğinizi yerine getiririm ama pc'ler kaldırmaz"...SCS; sen yap ta kaldırmasın.Sistemin kaldırmaması benim değil scs nin sorunu.Sistemi kaldırmayan oyunu kim alır?kimse..E scs de satış yapamaz ve mecburen ortalama bir sisteme göre oyun çıkarır.Böyle herşeye eyvallah dersen,Sende önüne ne koyarlarsa onu yersin.
    Oyunda herkesi tatmin edecek kadar zaten tır çeşidi var.Oyuna 1-2 tır modeli sokana kadar 3-5 yenilik katsa oyuna fenamı olur?

Benim düşüncem bu.Katılmak zorunda değil kimse.Kimseyide yargılamıyorum,herkesin aklı kendine..

9. Software

Software
    Plaka

26
    219
    60
    120
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    hayırlı teskereler

kötüde olsa iyide olsa bu vabis tek geçer :)

mayk61 bunu beğendi.
  10. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gerçekten güzel tır inşallah kısa sürede gelir...