1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Scania S ve R Kamyon Modellerinin Geliştirme Güncellemesi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 28 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Euro Truck Simulator 2 için yeni nesil SCANIA kamyonların ilan edilen modelleri üzerindeki çalışmalarımız başarıyla devam ediyor. Dahili bir dönüm noktasına ulaştığımız için heyecanlıyız ve sizinle birkaç ekran görüntüsü paylaşmak istiyoruz.

Araç departmanından birtakım (tamamen bitirdikten sonra yarattıklarını göstermeyi tercih ederler.) Scania S 4x2 yüksek kabin çekimlerini alabildik. Bu model, karakteristik özelliklerin uygulanmasını gözden geçirmek ve değerlendirmek için oyun ortamında sunulabildiğinde bir geliştirme aşamasında olacaktır. Kabin iç mekanına bakmak artık mümkün. Sunulan modelin eksik olduğunu ve daha fazla bükülmeye tabi tutulacağını unutmayın.

Hem Scania S hem de R modelleri paralel olarak geliştirilmektedir. Bitiş çizgisine ulaşmadan önce hala bir ton iş bırakılmış ve pek çok ayrıntı var, ancak gördüğünüz gibi onlara çok fazla özen gösteriyoruz!

Son düzenleme: 28 Nisan 2017
    Kedi, cello1453, DarkBlueRZ ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. ByEmirhan

ByEmirhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

597
    163
    160
    Araçlar harika gözüküyor. Heyecanla bekliyoruz. SCS'nin R ve S sonrası başka araç planları var mı ?

3. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Volvocu biri olarak acayip hype'landım bu yeni scanialara :) Dört gözle bekliyorum, oyun içi görüntüleri muhteşem görünüyor :Honkhonk::longhaul::longhaul::Honkhonk:

4. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.538
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    seviyorum uleennn :D:longhaul: çıksada oynasak

KutayAnkara bunu beğendi.
  5. BolbieZ

BolbieZ
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İçi olsun dışı olsun müthiş bir araç sabırsızlıkla bekliyoruz.

6. tralonewolf

tralonewolf
    Plaka

25
    474
    103
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    içi cok güzel dışıda güzel :)
    heycanla bekliyorum geçen modunu indirdim :) 5 fps inşallah oyundada böle olmaz :(

7. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    forumu paylaştığınız için teşekkür ederim

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  8. Rosem054

Rosem054

44
    86
    56
    50
    TruckersMP Profili
    Aranızda hala Renault T-Range'i bekleyen varmı?
    Ortada Scania R çalışmaları yokken bile T-Range gündemdeydi hatta fransa dlc si ardından herkes bi bekleyiş içine girdi,ha çıktı çıkacak diye..ama adamlar Scania R modellemelerine yöneldi neden acaba :)
    Demekki neymiş;scs bu oyunu oynayanların isteklerine aldırış etmiyormuş..

MertOguz bunu beğendi.
  9. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Rosem054 Araç zaten hazır. Bunun gibi 1 tane daha araç hazırmış fakat lisans sorunu çözülemiyor. SCS'de beta tester olan bir abimiz yayında bundan bahsetmişti. Volvo ve Reno arasında lisansı hangisi verecek diye bir sıkıntı varmış. Bunlar aralarında didişiyorken SCS ne yapsın. Araç hazır bekliyor, lisans halledilince direk oyuna gelecek zaten. Scania'nın yeni aracı çıkınca onu tasarlamaya başladılar. Görüldüğü gibi işler çok hızlı ve kolay gidiyor. Neden ? Çünkü Scania adamlara aracı verdi, alın bakın sökün parçalayın inceleyin diye. Lisans sorunu da olmayacak. Yaza bu aracı kullanıyor olacaz. Keşke her firma böyle olsa..

UstaSirin ve Mathiscrafter bunu beğendi.
  10. Erqloji

Erqloji
    Plaka

259
    829
    260
    TruckersMP Profili
    Kokpite bayıldım :vaayy: