1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber SCANIA S ve R İçin Ses Kayıtları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 15 Mart 2017 başlatılmıştır.

1. OkanK23

OkanK23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yanlışınız var DAF ve Merso DLC değil oyunun ana içeriğinde yer alıyor. Bu scania modelleri için durum farklı oyuna yeni bir marka değil var olan bir markanın yeni modellerini getiriyorlar. Umarım dlc olarak gelmez.

2. Casay

Casay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

178
    78
    100
    Renault
    TruckersMP Profili
    DLC olarak geliştirildi. Ardından oyunun ana içeriğine yerleştirildi diye biliyorum.

3. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben Steam de ETS2 ye 2015 te başladım daha eskilerini bilmiyorum anladığım kadarıyla ücretsiz DLC olarak çıkarıp sonra ana içeriğe eklediler? DLC ekstra indirilebilir içerik olduğu için şuan kütüphanede DLC olarak gözükmüyor onu kastetmiştim ben.

4. Casay

Casay
    Plaka

178
    78
    100
    Renault
    TruckersMP Profili
    Benim bildiğim kadarıyla hemen oyun için geliştirilmiyor. DLC olarak geliştiriliyor. Ama dlc olarak değil update olarak geliyor. En azından ben böyle biliyorum

5. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Yazimi iyi oku bence :D
    1. DLC olsa bile ucretsiz olur tipki ATSdeki gibi
    2. Otomatik guncelleme olarak gelme ihtimali ise cok cok yuksek suan icin oyuna entegre etmeyip diger tum surumlerde test ediyor olabilirler.

BrkErd48 ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  6. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Bende kendi fikrimi söyleyim

Bence Scania yeni modelini çıkardı ve daha iyi reklam olabilmesi için Ets ye bizim aracı yap diye Scania demiş olmalı bence. Scs de beklenmedik bir hız var çünkü.

Tırcı olupta avrupada bu oyunu bilmeyen kalmamıştır eminim scania mühendisleri veya çalışanları bile bu oyunu oynamış olabilir. Bu oyunda gelecek var durum böyleyse Ücretsiz gelcektir herkes sürecektir. Hele Haziranda çıkarsa bu bence Scanıa nın kendi talebidir görüşündeyim. İyi de oldu ama bu arada yeni scaniaların Türkiyede tanıtımı yapıldı internette bulabilirsiniz

7. Xtreme

Xtreme
    Plaka

24
    309
    260
    215
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar zaten ücretsiz gelmek zorunda çünkü şöyle birşey varki, malesef başkasında olcan DLC Paket içerikleri bizde gözükmüyor ve Scania bir DLC olarak çıkarsa 2050'deymiş gibi uçan insanlar görülcek veya bu sorunu düzeltecekler veyahut da bedava çıkaracaklar fakat bu aracın gelmesine daha çok zaman olduğunu düşünüyorum çünkü aylar önce hatta 1 yıl bile olmuştur Euro Coach Simulator gibi oyunlar veya Renault T araçları geliyordu fakat halen yok.

8. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Bence scania kendisi ön plana cıkması için bastı parayı, hatta ön plana çıksın diye volvonun motor devrini kıstılar. Benim düşüncem böyle yanılıyor da olabilirim.

9. ByEmirhan

ByEmirhan

597
    163
    160
    Doğrusu firmalar oyuna araçlarının yenilerini eklemek için birbirleriyle yarışmalılar. Sonuçta bu oyunu binlerce insan oynuyor ve kendileri için ücretsiz reklam yapmış oluyorlar.

10. Xtreme

Xtreme
    Plaka

24
    309
    260
    215
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Kesinlikle haklısın zaten yapacakları başka birşey yoktu :)