1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Save Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve werty tarafından 27 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Merhaba arkadaşlar sizleri gene rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın. Arkadaşlar biliyorsunuz geçtiğimiz günde sizlere bir sorunumu dile getirmiştim sağ olun bir çok arkadaşım konuya duyarlı davranıp bana yardımcı olmaya çalıştılar hepinize göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkür ederim. O günkü oyunla ilgili save dosyamı yedeklemiş tim yalnız mod dosyasının yedeğini almayı unuttum .Oyunda sorun vardır diye tamamen bilgisayardan sildim daha sonra yeniden sıfırdan yükleme yaptım almış olduğum save dosyamı profil dosyasına kaydettim modların yedeğini alamadığımdan dolayı sürekli mod uyarı hatası veriyor. Arkadaşlar şimdi sizden istediğim yardım save dosyasından mod kaydını silebilir miyim save dosyamda yaptığım km 610000 bulmuştu dosyayı atmak istemiyorum bunun çözümü varmıdır siz değerli ustalardan rica ediyorum.
    Önceki açmış olduğum gişe sorunu konusunda sizlerin vermiş olduğu yanıtlara cevap veremediğim için hepinizden özür diliyorum oyunu kurmaya çalışıyordum.

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Devam et seçeneği pasif durumdaysa silebilirsin ancak profilin açılır mı emin değilim.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Buradan format vs atacak arkadaşlara da tavsiyem, yedeği tüm Euro Truck Simulator 2 klasörü olacak şekilde almak. Rar, 7z neyse paketleyin, silmeyin. Yeni yüklemelerde sadece Profiles klasörünü falan çıkarın (test amaçlı). Benim güncellemeler ile gelen klasörlerim hala tek dosya içinde yedekli.

Kısaca, bir dosya ya da klasörü silmeyin, adını değiştirin, başka yere taşıyın ya da rarlayın öyle silin.

Tavsiyeye gelecek olursam, save içine "şu modlar vardır : 1.scs, 2.scs, 3.scs" gibi bir kayıt tutuyorsa belki, fakat zannetmiyorum. Bir çok oyun bu bilgileri dosyaya farklı işler. Sonrasında modsuz kaydı modlu, modlu kaydu modsuz açamazsın. Tek çare o modları geri yüklemektir.

4. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Devam seçeneği aktif fakat devam dediğimde bir süre tarıyor sonra açılmadan oyun kapanıyor . MiniTool Power Data Recovery 8.5 programıyla silinen dosyaları bulmaya çalıştım sonuç sıfır. R-Studio deneme yapıyorum bu program hepsinden iyi silineni bulur inşallah.

5. KhalDrogo

KhalDrogo

21
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bana özelden mesaj gönderebilirsen yardımcı olmaya çalışırım. Ben sana atamadım kısıtlı profilin.

6. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Bana nasıl yardımcı olabilirsin.

Özel mesajı kapatmadaki gayem her şey burada olsun başkaları da öğrensin istedim

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. KhalDrogo

KhalDrogo

21
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Senin üstte yazdığın programları bende denedim ama sonuç alamadım bi kaç tane program daha denedim onlar işe yaramıştı. Tabi bu programı kullanmadan önce dikkatli olmalısın. Öncelikle "Recuva" indir hedef olarak tam hedef ismi verme örnek veriyorum C diskini tıkla sadece. Arama geniş yelpazede olsun. Gizli klasör ve dosyaları da aktif et taramaya başlamadan önce. Bende işe yaradı umarım sende de yarar.

8. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Ben konuyla ilgili profili silmedim sorun save dosyası modları kayıt altına aldığından sürekli mevcut olan modları istiyor. Ben de modları yedeklemediğimden save dosyası sürekli mod uyarısı veriyor save dosyasından mod kayıtları silinebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum.Bir arkadaşımız diyor ki uyarı verdiğinde ileri tıkla bu işlemin geçerli olabilmesi için daha önce mod lar save üzerinde silinmiş olması lazım sorun zaten burada ben modları pencereden kaldırsaydım uyarı verdiğinde ileri dediğimde sorun çözülecekti. Neyse save üzerinden modları sile bilirsek sorun çözülecek.

9. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Açmaya çalıştığın save in game.sii dosyasını (autosave lerden biri olabilir) ve profilinizin içindeki profile.sii dosyasını paylaşabilirmisin bir bakalım belki müdahele edebiliriz.

10. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Yapamıyorum diye kaldırdım yani sildim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.