1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Save sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve wildkiss tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. wildkiss

wildkiss
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    5
    1
    20
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar herkese merhaba...ETS 2 Multiplayer modunda oynuyorum. Lakin oyunda çıkma durumu gerçekleştiğinde save yaptığımda tekrar oyuna girdiğimde gene merkez şehire atıyor. İş alsam bile iş iptal olmuş oluyor. Veya malı götürünce verdiği para ve tp kalıyor ama. Bu save sorunu nasıl çözerim. Şimdiden teşekkür ederim.

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    yani genelde ztn görev yaparken oyundan çıkarsan tekrar girince görev gecikmiş oluyor fakat profilini silip bi tekrar dene olmazsa adminler yardımcı olacaktır : )

3. wildkiss

wildkiss

29
    5
    1
    20
    TruckersMP Profili
    Yapma bunu isteme benden :( profili silersem kaç gündür sürdüğüm yol para tır boşa gidecek

4. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni profil oluştur öyle dene. Profil dosyası zarar görmüş olabilir. Singlede ayrı, multide ayrı hileli save kullan bence.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Aralık 2014
  5. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    boşa gitsin ne olacak ki. sorunu çözdükten sonra bir kaç gün oynamışlığın boşa gidiversin yani... sonuçta single player olarak 40 dk falan onayıp tır alacaksın sonra yine mp oynayacaksın..

bu oyundaki amaç yani multiplayer modundaki amaç; para kasmak değil ki, lütfen takılmayın böyle şeylere...

bu arada bilgine sunmak isterim; zaten oyunda otomatik kaydetme var. sorunun ne olduğunu tam olarak anlayamadım bu nedenle çözüm önerim yok; yardımcı olmak isterim.

6. wildkiss

wildkiss

29
    5
    1
    20
    TruckersMP Profili
    Ya tam olarak şöyle mp modunda hamburg da başladım başlangıc olarak. Atıyorum parise bir yük götürdüm bıraktım aracı bir yere park ettim sonrasında save yaptım. Oyundan çıkıp girdiğimde kendi kaydımı yüklüyorum fakat araç gene hamburgda... Şimdi yeni profil açıp tekrardan yük götürüp kaydetip çıktım girdim sonuç gene aynı. Bu sorun

7. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    tek seferlik iş yapıyorsun ondan kaynaklanıyor. kendi tırını edinip öyle oynamalısın.

8. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    wildkiss bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.