1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sarı ışıklar

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mystery tarafından 18 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mystery

Mystery
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    98
    13
    50
    TruckersMP Profili
    https://prnt.sc/j6l309 bu resimde gördüğünüz gibi tampondaki sarı ışıklar ban sebebimidir. Admin ban attı ve remove the front lights and maka a ban appeal yazdı. Bende tepeye takılan lambaları çıkardım ss aldım itiraz etti fakat geri çevirdi.Arac'ın neresinde illegal birşey var analaymadım doğrusu.Bu 6. banım yani perma 6. banda itiraz kabul olmuyor mu yoksa

Ban yediğim save edit; https://prnt.sc/j6l309

İtirazda bulunduğum save edit ;[​IMG]

2. EclipseSaid

EclipseSaid
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

90
    7
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    başka her hangi bir mod kullanıyor musun?

3. Mystery

Mystery

30
    98
    13
    50
    TruckersMP Profili
    Hayır kilit kaldırma kullanıyordum onuda sıkıntı olmasın diye mod yöneticisinden pasif edip ayarladım tırı

4. EclipseSaid

EclipseSaid
    Plaka

90
    7
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ilk resimdeki sislerden ban atmış zaten. Alt tampona ışık koymadan bi resim çekip sana ban atan admine itirazda bulunursan çözüm olacaktır.
    ne sebeple ban attığını belirtmiş? onu da söyler misin

5. Mystery

Mystery

30
    98
    13
    50
    TruckersMP Profili
    Adminin bana yazdığı şu ;[​IMG]

Ben daha sonra yukarıda belirttiğim gibi sisleri koymadan itirazda bulundum fakat kabul etmedi.İstersen itirazda ne yazığınıda atabilirim

6. EclipseSaid

EclipseSaid
    Plaka

90
    7
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    evet raporda da ne yazdığını atar mısın

save dosyanda edit var diyor ama nasıl yani sende mod kullanmıyorum diyorsun

7. Mystery

Mystery

30
    98
    13
    50
    TruckersMP Profili
    Hello there

You are banned for Save Editing. You can find your Evidence here: http://prntscr.com/j6l309

Here a copy why your Ban got issued with Permanent due to History:

§2.11 - How bans are issued

The first 3 bans issued are at Game Moderator discretion.
    The 4th ban is 1 month.
    The 5th ban is 3 months.
    The 6th ban is permanent with no chance of undo. Any bans further than 12 months before the current ban are ignored under this rule. This is considered the cooling off period.
    If you have at least two history bans of the same length in your ban history, Game Moderators may extend your ban to the next ban history length, regardless of how many bans you have had in the last year. For example, if you have already had two 1-month bans, your next ban can be extended to 3 months. If you have two 3-month bans, your ban can be extended to perm. Note that bans that are extended due to it being your 4th, 5th or 6th ban cannot be removed, they are strictly 1 month, 3 months and permanent.

You can find all Rules here: https://truckersmp.com/rules

Save dosyasında yaptığım değişiklikleri teker teker gerekli gereksiz yazıcam; Dorse plakası değiştirdim,dorse ağırlığı değiştirdim,ve farklı motor şanzıman swapladım onun dışında sis koymuştum kilit kaldırma modu ile onuda zaten itirazda bulunurken kaldırdım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Nisan 2018
  8. EclipseSaid

EclipseSaid
    Plaka

90
    7
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sana dediğim gibi yap ön ve tavan ilave tampon hiç ışık koymadan bri araç yap resmi gönder açacaktır...
    banın açıldıktan sonra da yazarsan svinirim :)

dorse şasi motor plaka ban sebebi değil

ama ışıklar öyle deddiğim gibi yaparsan sonuç alacaksındır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Nisan 2018
  9. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Her önüne geleni admin yaptıkları için çaylak bir admine denk gelmişsin. Ban itiraz hakkın varsa '' Aktif 4 adet banın bulunduğu kalıcı yasaklanmanın doğru olmadığını, yasaklanmanın 1 aya indirilmesini '' talep et. Sonuç alamazsan ''Geri bildirim'' talep et. ( https://truckersmp.com/feedback )

10. BAHADIR34

BAHADIR34
    Plaka

97
    31
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu admin işi bilmiyor 1 tane ban sarı o yüzden bu 4. ban gibi gözükmesi gerek ve 6.ban perma olur. Benim hesabımda 5 tane banım var 4 tanesi aktif değil sarıya döndü diğeride az kaldı sarı olmasına yani ben şimdi ban yersem 2. banımı yemiş gibi olacağım. İngilizcesi düzgün olan birisinden yardım alarak feedback at.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.