1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Bölüm ve Tanıtım Kuralları - Konu Açmadan Önce Okuyunuz!

Konusu 'Sanal Oyun Grupları / Sanal Lojistik Şirketleri' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar.

Son zamanlarda sıkça dile getirilen ve bir çok şirket sahibinin muzdarip olduğu "her önüne gelen şirket açmasın, belirli kriterler olsun!" söylemlerini onaylamak ve kulak arkası edilmediğinizi söylemek istiyorum.

Bu sebeple "14.07.2015" tarihinden itibaren açılan tüm sanal şirket tanıtımları belirli kriterlere ve kurallara uygun olmak zorundadır.

Sanal Şirket Sahipleri için belirlenen kriterler;
    • Şirket bünyesinde en az 5 şirket üyesine sahip olması.
    • Lisanslı Oyun Sahibi rütbesine sahip olması.
    • Daha önce yasaklanmış olmaması.
    Sanal Şirket Tanıtım konuları için belirlenen kriterler;
    • Aynı üyenin birden fazla şirket tanıtım konusu bulunamaz.
    • Açılacak olan şirketin ismi, mevcut şirketlerden birisiyle aynı olamaz.
    • Sanal Şirket logosu.
    • En az 5 kişi olduğunun görülebilmesi için steam grubu linki.
    • Anlaşılır dilde Şirket Tanıtımı (Hakkımızda, Biz Kimiz? vb.)
    • Belirlenen Sanal Şirket kuralları ve Bilgilendirmeler.
    • Kullanılabilir bir iletişim sunucusu (ts3, discord).
    • Sanal Şirketten resimler, konvoy fotoğrafları ve videolar.
    • Sanal Şirket tanıtım konularının başlıklarında "Uygun Olmayan Karakter ve Uygun Olmayan Harf" kullanımı yasaktır.

Yukarıda belirlenen kriterlere uygun olan tüm sanal şirket sahipleri tanıtım konularını açabilirler. Kriterlere uygun olmayan tanıtım konuları incelenir ve kaldırılır.

Mevcut sanal şirket sahiplerinin tanıtım konuları "Şirket Sahipleri için belirlenen kriterler;"'den etkilenmiyecektir fakat "Sanal Şirket Tanıtım konuları için belirlenen kriterler;" mevcut tanıtım konularını etkileyecektir. Kriterlere uygun olmayan tanıtım konuları askıya alınacaktır.

* Lütfen konularınız askıya alınmadan tanıtım konularınızı güncelleyiniz.

Güncelleme;

Sanal Şirket tanıtım konularının başlıklarında "Uygun Olmayan Karakter ve Uygun Olmayan Harf" kullanımı yasaktır.

İzin verilen karakterler: ( | " - ) karakterlerin dışında diğer tüm karakterlerin kullanımı yasaktır.

YENİ

Sanal şirket sahiplerine haftada bir defa (7 gün) şirket konularını istatistiklerde öne çıkarmak için mesaj yazmasına izin verilir. Örnek olarak;
    NOT : Spam tarzı mesajlar silinerek, sanal şirket sahibine uyarı verilir.

WOTMP.com Yönetimi

Son düzenleme: 7 Aralık 2021
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.