1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sanal Şirket

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve yankı tarafından 11 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. yankı

yankı
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

3
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    S.A beyler ben yeni şirket açmak istiyorum ama http://myvtc.net/ buraya üye oldum şirket ismi falan var burda sanal şirketlerde göremiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Öncelikle forumda büyük harf kullanmayınız, bağırmak anlamına gelir.

MyVTC (my virtual trucking company) sanal olarak kurulan şirketlerin kullanabilmesi ve kayıtlarını tutabilmesi için geliştirilmiş bir paneldir. Kullanılması zorunlu olmayıp dilerseniz kullanabilirsiniz. Oyundaki şirket mantığı ise Steam isminin başına şirket tagı ekleyerek ve kendi aralarında web siteleri veya TS3 gibi iletişim programlarını kullanarak toplu olarak hareket etme mantığına dayanıyor. Forumda paylaşılan "sanal şirketler" konuları ise şirket sahipleri tarafından oluşturulmuş tanıtımlardır. Tanıtımları inceleyerek istediğiniz bir şirkete başvuru yapabilir veya kendi şirketinizin tanıtımını yaparak sanal şirketinize şoför arayabilirsiniz. Benim tavsiyem önce tecrübe edinmeniz yönünde. Keyifli forumlar.

3. Münzevi

Münzevi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    63
    27
    35
    Alper moderatörün dediği gibi dostum. O site sadece şirketini yönetmen için şirketleri bulamazsın orada yönetim paneli yani :) Forumda Şirketler bölümünden şirketleri görebilirsin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.