1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Şampiyonluk Kutlamaları !!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Patriot tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Patriot

Patriot
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Galatasaray Beşiktaşı 2 - 0 yenerek şampiyonluk mücadelesinde çok önemli bir adım attı ancak Fenerbahçe'nin Başakşehir ile berabere kalması sonucu Galatasaray Şampiyonluğunu garantiledi O gece ETS 2 MP de Taksim de Florya da ve yurdun birçok yerinde kutlamalar şölenler yapıldı ancak cumartesi saat 13:00 da Galatasaray Çaykuru Rize Maçı sonrasında asıl kutlamalar başlayacak İlk Olarak TT ARENA ' da Saat 18 : 00 da kutlama var saat 23 : 00 İstiklal Caddesi boyunca meşale zinciri oluşturulacak ama Florya da herhangi bir kutlama var mı merak ediyorum herhangibir bilgisi olan varsa yazsın lütfen **** 4 YILDIZ ****

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşım floryaya gidicem dedi ama kendi kendine mi kutlar yoksa taraftar olur mu bilemiyorum fakat gidenler olacaktır .

3. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    inşallah olur :)

4. Hedeflojistic

Hedeflojistic

24
    4
    65
    Renault
    TruckersMP Profili
    büyük ihtimal olacaktır ;) ****

5. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Bu Başakşehir maçından sonra bile dolup taştıysa kesinlikle dolu olacaktır orası taraftarla.
    ****GALATASARAY****

6. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ağızından bal damlıyor :)