1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Saçmalığın daniskası

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve ets2cidayi tarafından 27 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Meharslnv

Meharslnv
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeşim gerek varmı böyle şeylere kime ve neye sitem ediyorsunuz beklemek istemiyorsanız trafiğin olmadığı sakin yollara gidin sonradan ban yiyip buralarda sitem etmeniz birşey değiştirmeyecektir sonuçta tır kullandığınızı ve simulasyon oyunu oynadığınızı unutmayın geçmiş olsun :karizma:

Korhan, HandCuff ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admin görevini gayet düzgün şekilde yapmış. Şahsa hakaret olmasa da nasıl ki dışarıda herkese açık bir ortamda bu tür laflar edilemiyorsa, oyunda da edilemez. Kimse bunu görmek zorunda değil. Dc sunucunuzda kendi arkadaşlarınızla istediğiniz kadar bu şekilde konuşabilirsiniz, daha olmadı oyunda pm özelliği mevcut.

3. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ben neyi söyleyeyim sana :) bilemem kime ettiğini, @DaNgEr900 'in dediği doğru kurallar çok açık, yakın arkadaşına da etsen kimseye etmedim ortaya attım da desen yazdığın şey %100 banlık, yapacak bir şey yok.

Yine de itiraz etmek istiyorsan ticket yazmaya kadar gidebilirsin, umuyorum ki açılır banın

Son düzenleme: 28 Kasım 2020
    Korhan ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  4. Hakankeskin4050

Hakankeskin4050
    Kayıtlı Kullanıcı

34
    7
    9
    0
    Ban çok haklı. Çoluk çocuk da oynuyor bu oyunu kullandığımız kelimelere biraz dikkat edelim.

5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    fakire daşş.... ile başlayan yazı sizinse biri pislik yapıp şikayet etmiş adminde sanırım küfür deyip ceza vermiş yıllar önce bir yabancı beni sinir etmişti sadece domkof yazdım yük silme cezası verdiler:D Allahtan o zaman, yani sanırım cezalar hafifti:H

HandCuff bunu beğendi.
  6. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet ama sonuç olarak chatte bir kirlilik veya birilerini rahatsız ediyor olabilir. Bu yüzden bir şahısa hakaret etmesen bile ortaya söylesen de rahatsız olanlar olabiliyor.
    Yine de bu ders olur, daha dikkatli davranırsın chatte.
    Geçmiş olsun.

HandCuff, 38 KAYSERİLİ 38 ve Erendeha bunu beğendi.
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O lafı kullanmadan o durumu anlatamaz mıydın? Bal gibi anlatırdın, ben kimsenin argosunu görmek zorunda değilim. Ha, ben raporlamam (bana yazılmadıysa). Ağır, şahsa küfürleri raporlayabiliyorum gözüme çarparsa.

HandCuff ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  8. M A T İ Z

M A T İ Z

30
    63
    47
    120
    Mercedes
    Gördüğüm karede saçmalık veya haksız banlanmaya dair en ufak bişey yok..altı üstü bir oyun bu kadar ciddiye almayın. Aracınızı kurallara göre dilinizi elinizi aldığınız saygı&terbiyeye göre hareket ederseniz zaten kimse birşey yapmaz,kimseyi suçlamayın..

Kolay Gelsin...

HandCuff, 38 KAYSERİLİ 38 ve Erendeha bunu beğendi.
  9. Blackfield

Blackfield
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    63
    74
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence tam aksine eğer küfür vb şeyleri tolere etmeleri durumunda adminler görevlerini iyi yapmıyorlar diyebilirdik. Alt tarafı bir oyun, küfür etmemeyi öğreneceğiz umarım bir gün..

HandCuff, Doctor Pikachu ve Razor3214 bunu beğendi.
  10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi şöyle eklemek isterim... Oyunlarda küfür edecek miyiz yoksa etmeyecek miyiz? Etmeyeceğimiz kısmını kenara koyalım. Diyelim edeceğiz, küfürün sınırı olacak mı? Bugün ortaya küfür eden, yarın sana küfredebilir. Sen bu küfürü yutacak mısın? Yuttuysan neyse, yutmazsan ne olacak? Sinirini nasıl çıkaracaksın? Sen de geri küfür edersin, veya adres falan istersin vs. Küfür, bizim toplumuz insanının ağrına giden bir şey. Küfürü durdurduğun zaman, argonun da durması gerekir (genel ortamda).

Kısacası, küfüre tamamen izin verip yarın küfürü yediğimizde ses etmeyeceğiz (ki milletimiz çoğunlukla suyunu çıkarır verilen izinin) veya küfür ve argo şimdi olduğu gibi yasak olacak, herkes oyununu normal oynayacak. Ortası olmuyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.