1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Saç Kazıtmak Saçı Gürleştirirmi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EmreG tarafından 14 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Saçı kazıtmak gürleştirmez, 7 yaşımda bisiklet kazası sonucu kafamdaki yarılan yerlere dikiş atmak için o yerleri kazımışlardı, 24 yaşıma geldim orası hala çıkmadı. Ayrıca bende saç dökülmesi var, askere gittiğimde hemen hemen 10 ay boyunca 3 numara gezdim sonuç değişmedi dökülme devam ediyor. Ha saç köklerinin hava alması bakımından arada bir 3 numara falan yapmakta fayda var diye biliyorum. Ama ne yaparsan yap saçın dökülmesi durmaz, son zamanlarda farklı bir tedavi yöntemi çıkmış, söyledikleri sonuçlar yalan mı gerçek mi bilmiyorum ama bayağı maliyetlidir diye düşünüyorum.

Ozan Ceylan, Extreme, EmreG ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Saçsız adam balkonsuz ev gibidir derler.Berberlerin kullandığı makastanda kaynaklanıyor ya.

Extreme bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kazıtsan da kazıtmasan da döküleceği varsa dökülüyor benim çok gürdü hiç 3 numara dahi kestirmedim önce kepek çok oldu sonra dökülmeye başladı sonuç tepeler gitti yani çok az var. şayet kepek çoksa kafanda bu kelleşme belirtisi ilacı varsa önlemini al geç olmadan;) keseceksen 3 numara kes usturaya gerek yok

Extreme bunu beğendi.
  4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Saç dökülmesi genseldir önüne geçemezsiniz baba, dayı, amca herhangi birinde açılma varsa ve ona çektiyseniz sizin saçta mutlaka açılacaktır. Seyrelir, dökülür önemli olan saç değil altındaki, o sağlıklı olsun yeter.

EmreG, HandCuff, Extreme ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kardeşim hiç tavsiye etmem. Benim çok seyrek. sıcaktan bunaldığım bir yazın 0'a vurdum hiç faydası olmadı. Eskiden de az saç vardı ama 0'dan sonra uzama hızı da düştü yoğunluğu da

2 taraftan da hiçbir akrabamın saçı yok benim de gitti. Coğrafya kaderdir

EmreG ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  6. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.768
    255
    3 aylık yaz tatilinde Cuma günü tatile girdiğimizde abimle beraber giderdik.Bir daha kazıtmıyoruz 2 aya felan anca normal bizim istediğimiz saç düzeyine geliyor o yüzden bir daha kestirmiyoruz

EmreG, [TR] y1Lm4z ve UlasCaNN bunu beğendi.
  7. [TR] y1Lm4z

[TR] y1Lm4z

32
    31
    76
    75
    TruckersMP Profili
    hemoroid kremi olan pruzon'u sürüyorsun hiç bir sorunun kalmıyor bence denemelisin !

xuey-s, EmreG, Ozan Ceylan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    cidden ise yariyosa seyrelme arttiginda deneyecegim cok tesekkurler

9. RuLinG21

RuLinG21
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

212
    68
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hemoroid kremi basur kremi degilmi. Ne alakaki

xuey-s bunu beğendi.
  10. THEAKS81

THEAKS81
    Plaka

25
    312
    346
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Benim lise son sınıftan beri saçım dökülüyor ama nasıl anlatsam böyle çektiğin zaman üst taraftaki saçlar top top halinde geliyordu neyse üst taraf yan taraflardan uzun olduğundan bu durum beni rahatsız etmeye başladı (belli bir süre sonra çektiğimde gelmemeye başladı üstler yandan kısa duruyordu :P) Şuan 2 senedir haftada 1 veya 10 günde 1 kafama jilet attırıyorum kuaförde alışmışım şuan tek eksiğim sakalım :(:D
    not: Saç ekdirmeyi düşünmüyorum
    not2: Irsi bu durum babamda da saç yok
    Not 3 : Kışın kafan üşüyor :P . Yazın senden iyisi yok ;)
    :karizma:KEL OLMAK AYRICALIKTIR::karizma:

+ Saç kazıtma gürleştirmez. Bütün olay saç kök hücrelerinde bitiyor beyfendilerin keyfi yerinde olması gerekiyor :D

mexiumut ve HandCuff bunu beğendi.