1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Saate Kaç KM Gidiyorsunuz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve werty tarafından 15 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Saat Kaç Km Gidiyorsunuz

Bu anket 22 Ağustos 2019 tarihinde kapatılmış.
  1. 1400

37,5%
  2. 1200

25,0%
  3. 1000

25,0%
  4. 900

12,5%
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    1: Kullanılan Araç =
    2: Özelliği =
    3: Ne tür yük taşıyorsunuz =
    4: Bir Depo yakıt ile kaç km gidiyorsunuz =
    5: Aracınızın Depo hacmi nedir =
    6: Araç kullanır iken trafik kurallarına riayet ediyor musunuz yoksa serbest sürüş mü yapıyorsunuz =
    7: Başkaları trafik kurallarına uyuyor mu =
    8: Şimdiye kadar kullandığınız araçların hangisinden memnun kaldınız =
    9: Mevcut oyunda kaç çeşit harita kullanıyorsunuz =
    10 : Başkalarının hazırladığı saveleri kullanmayı seviyor musunuz =
    11: Yoksa ben oyun oynuyorum oyunun mantığına ters neden başkasının savelerini kullanmam mı diyorsunuz =
    12= Yeni sürüm oyundan memnun musunuz oyunda olması gereken daha neler olabilir =

Son düzenleme: 15 Ağustos 2019
  2. Baro41

Baro41
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    17
    3
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    1: Kullanılan Araç = DAF XF 460,IVECO HI WAY ,RENAULT PREMIUM
    2: Özelliği =750 HP 6 VITES 4X2
    3: Ne tür yük taşıyorsunuz = Hertürlü
    4: Bir Depo yakıt ile kaç km gidiyorsunuz = DAF da çift yakıt depo su takılabiliyor onun net birşey söylüyemem
    5: Aracınızın Depo hacmi nedir = BILGIM YOK
    6: Araç kullanır iken trafik kurallarına riayet ediyor musunuz yoksa serbest sürüş mü yapıyorsunuz = Eğer yollar boş ise elimden geldiği kadar hızlanırım ama kalabalık biryerse kurallara uyarım.
    7: Başkaları trafik kurallarına uyuyor mu = Çoğu kişi uymuyor.
    8: Şimdiye kadar kullandığınız araçların hangisinden memnun kaldınız = DAF IVECO RENAULT SCANIA MERCEDES VOLVO MAN yani hepsi hepsinin kendine has güzelliği var ha favorimi sorucak olursan DAF
    9: Mevcut oyunda kaç çeşit harita kullanıyorsunuz = Scandinavia
    10 : Başkalarının hazırladığı saveleri kullanmayı seviyor musunuz = Hayır kendi save im her zaman daha iyidir.
    11: Yoksa ben oyun oynuyorum oyunun mantığına ters neden başkasının savelerini kullanmam mı diyorsunuz =Evet
    12= Yeni sürüm oyundan memnun musunuz oyunda olması gereken daha neler olabilir = Şuanlık memnunum ama oyuna
    Renault T 440 eklenirse mükemmel olur.

3. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    1: Kullanılan Araç =Scania S,Scania Streamline
    2: Özelliği =750 HP 6 Man vites retarderli 4x2
    3: Ne tür yük taşıyorsunuz =Yük Taşımıyorum(Dorse İle Geziyorum)
    4: Bir Depo yakıt ile kaç km gidiyorsunuz =D-C deki trafiğe bağlı
    5: Aracınızın Depo hacmi nedir =Bilmiyorum
    6: Araç kullanır iken trafik kurallarına riayet ediyor musunuz yoksa serbest sürüş mü yapıyorsunuz =bU bİ siMuLasYon OyunU moruQ çu değilim yani makas tampon yaparız
    7: Başkaları trafik kurallarına uyuyor mu =Hayır
    8: Şimdiye kadar kullandığınız araçların hangisinden memnun kaldınız =Şuan kullandıklarımdan
    9: Mevcut oyunda kaç çeşit harita kullanıyorsunuz =1 (ana harita)
    10 : Başkalarının hazırladığı saveleri kullanmayı seviyor musunuz =Bazen kullanıyorum
    11: Yoksa ben oyun oynuyorum oyunun mantığına ters neden başkasının savelerini kullanmam mı diyorsunuz =Hayır
    12= Yeni sürüm oyundan memnun musunuz oyunda olması gereken daha neler olabilir =Ford F-MAX,Renault T 440 Eklenirse güzel olur

4. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    1: Kullanılan Araç = Mercedes New actros 1863
    2: Özelliği = 625 hp 6 vites retarder 4x2
    3: Ne tür yük taşıyorsunuz =
    4: Bir Depo yakıt ile kaç km gidiyorsunuz = gerçekçi açıksa 450 kapalıysa 560
    5: Aracınızın Depo hacmi nedir = 1300
    6: Araç kullanır iken trafik kurallarına riayet ediyor musunuz yoksa serbest sürüş mü yapıyorsunuz = hayır 150-160
    7: Başkaları trafik kurallarına uyuyor mu =singleplayer oynadığımdan dolayı genellikle yapay zeka uyuyor ama arada bir sapıtıyor
    8: Şimdiye kadar kullandığınız araçların hangisinden memnun kaldınız = Mercedes New actros 1863
    9: Mevcut oyunda kaç çeşit harita kullanıyorsunuz = italya,fransa,going east,scandiva,baltic sea,
    10 : Başkalarının hazırladığı saveleri kullanmayı seviyor musunuz = evet
    11: Yoksa ben oyun oynuyorum oyunun mantığına ters neden başkasının savelerini kullanmam mı diyorsunuz = hayır
    12= Yeni sürüm oyundan memnun musunuz oyunda olması gereken daha neler olabilir = memnunum.

5. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Tüm arkadaşlara oylamaya ve teknik bilgiye göstermiş olduğunuz yakın ilgiye şahsım adına Teşekkür ederim.

Gayem tüm arkadaşları bir birine yakınlaştırmak kullandıkları araç hakkında diğer arkadaşların görüşünü almak dozunu aşmamak şartıyla öz eleştirisini almak böylelikle dostluk bağını kuvvetlendirmeyi düşündüm sizlerde yakın alaka gösterdiniz dostluk budur<3<3:tur::tur:

Son düzenleme: 16 Ağustos 2019
    Baro41 bunu beğendi.