1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber #RenaultTrucksEvolution Tasarım Yarışması

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 21 Nisan 2021 başlatılmıştır.

1. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Yeni Renault Trucks T High Evolution için GERÇEK bir kamyonda uygulanmak ve oyun içi oynanabilen bir boya işi tasarımı yaratmanız amacıyla inanılmaz derecede heyecan verici bir fırsat sunmak için Renault Trucks'taki harika ekiple iş birliği yaptık.

Başvurunuzun gönderilmesi gerekene kadar sınırlı bir süre kaldığından, SİZİN nasıl yaratıcı olabileceğinizi ve bu harika fırsata katılabileceğinizi ve hangi ödüllerin alınabileceğini size anlatalım.
    Kendi orijinal tasarımınızı oluşturmak ve göndermek için 25 Nisan'a kadar vaktiniz var ve bu tasarımı birkaç yolla yapabilirsiniz! ​

• Modlama konusunda tecrübeniz varsa, boya işinizi oluşturabilir ve oyuna aktarabilirsiniz. Ardından oyunda "kaplamanız" ile T High Evolution'ın ekran görüntüsünü alın ve gönderin. ​
    • Düzenleme konusunda iyiyseniz, tasarımınızı kamyonun resimlerine boyayabilir / çizebilir / üst üste koyabilirsiniz.​
    • Yazılımla harika değil mi? Sağlanan şablon resimlerini yazdırın, üzerlerine çizin ve tarayın/yakalayın ve bize gönderin!​

Bilmeniz gereken her şey , bu yarışma için özel olarak geliştirilen bu özel açılış sayfasında! Kuralları, ve koşulları çok dikkatli bir şekilde okumanızı şiddetle tavsiye ederiz !

Öyleyse, ödüller açısından kapmak için tam olarak ne var? 5 finalistin tamamı, bu kampanyanın özel sponsoru Thrustmaster tarafından sağlanan çok güzel ödüller alacak . Kazananlar muhteşem T150 direksiyon'u alacaklar!

Peki nihai kazanan ne olacak? O kişi için çok özel bir şey hazırladık. Tasarımları aslında Renault Trucks ekibi tarafından üretim kamyonlarından birinde yeniden yaratılacak ve 2021 yazında Renault Trucks'ın Lyon, Fransa'daki merkezinde düzenlenen özel bir etkinlikte sergilenecek. Bu tasarımın yaratıcısı, gecenin yıldızı olmak, kamyonu görmek, test sürüşü yapmak ve SCS Software ve Renault'dan insanlarla iyi vakit geçirmek için bu özel kutlamaya masrafları karşılanmış bir VIP davetiyesi alacak*. Ayrıca, bu tasarımı oyuna özel bir boyama işi olarak da getireceğiz!

Kazanmak için bu kadar çok heyecan verici ödül varken, katılmamak için sıfır nedeniniz var! Yaratıcı olun ve orijinal sanat eserinizi bir Renault kamyonunda görebilirsiniz! Şimdiye kadar çok sayıda harika gönderi aldık ve çok daha fazlasını görmeyi dört gözle bekliyoruz! Şimdiye kadar bunlardan sadece birkaçı (bu, finalist olarak seçilmeyeceğiniz anlamına gelmez, biz sadece kişisel olarak beğendiğimiz bazılarını gösteriyoruz!)

Biraz ilham arıyorsanız, sadece SCS Software'deki kendi sanatçılarımızdan birinden değil, aynı zamanda Renault Trucks Tasarım Direktörü Paul Daintree'den de ipuçları ve püf noktaları bulabileceğiniz önceki yayınlarımızı izleyin! (Annie ile yayınımız sırasında sesle ilgili teknik sorunlar için özür dileriz!)

*Ne SCS Software ne de Renault Trucks gelecekteki COVID-19 seyahat ve güvenlik kısıtlamalarının böyle bir etkinliğe izin vereceğini garanti edemediğinden, Lyon'daki lansman etkinliğine giderleri ödenmiş bir seyahatin planlanan ödülü değişebilir.

2. Ghost

Ghost
    Plaka

785
    2.590
    300
    Renault Trucks Tasarım Yarışmasına katılımlar sona erdi. Jüri tarafından seçilerek finale kalan 5 tasarım oylamaya sunulacak. Finalist tasarımlardan biri de Türkiye’den. Kazananı belirlemek için siz de 30 Nisan - 2 Mayıs tarihleri arası yapılacak oylamaya davetlisiniz. Detaylar Renault Trucks sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

Finalistler:

Enes Bolat, Türkiye
    :tur:

Das Anirudh, Hindistan

Christophe Pérocheau, Fransa

Rajko Junkar, Slovenya

Stefan Pajkic, Sırbistan

Oylamaya katılmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:
    https://tckevolution.renault-trucks.com/en/ets2-design-contest

Son düzenleme: 30 Nisan 2021
  3. Agent On Truck

Agent On Truck
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    92
    45
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Enes'i tebrik ederim finale kaldığı için. 1., Enes - Rajko Junkar, Slovenya - Stefan Pajkic, Sırbistan 3 lüsü arasından çıkar bence.

HandCuff bunu beğendi.
  4. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    Bu en güzeli benim fikrim

HandCuff bunu beğendi.
  5. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güzel olmuş bir çoğu

HandCuff bunu beğendi.
  6. Ghost

Ghost
    Plaka

785
    2.590
    300
    Oylama 18.00 TSİ itibariyle başladı.
    Edit: Enes Bolat'ı destekleminiz için oylamaya katılmanızı ayrıca rica ediyorum. Destekleriniz icin teşekkürler.

7. Draconian

Draconian
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyumuzu Enes Bolat için verdik. Hayırlı olsun

DaNgEr900 ve Ghost bunu beğendi.
  8. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Gelebilecek garip mentionları düşünerek baştan söylüyorum, isteyen istediğini yapmakta özgür, dileyen gözü kapalı random da atabilir pek de umrumda değil ama benim tavsiyem herkesin adil davranması. Sırf Türk diye ona vermek yerine adil davranıp beğendiğime vermek istiyorum ben. Yoksa ''hangi ülkeden daha çok nüfus ETS oynuyor'' olayına döner bu iş. Sonuçta bu tasarım oyuna eklenecek, Renault gerçek hayatta bu tasarımla tır satacak ve kazanan kişi belki de hayatı boyunca unutamayacağı bir deneyime sahip olacak Fransa'da. Öncekiler gibi tır maketi veya anahtarlık değil ödül.

Yine de Türk ve Hint arkadaşların tasarımları arasında kararsız kaldım şimdilik. Oylama bitene kadar geçici olarak oyuna getirilseydi bu tasarımlar daha kolay karar verirdik aslında :)

Edit: Ülkeleri söylemeden olayı anlatıp babama sordum Sloven arkadaşınkini seçti, onun oyunu gönderdim :D

Son düzenleme: 30 Nisan 2021
    Ghost bunu beğendi.
  9. MATADORTHE

MATADORTHE
    Plaka

24
    362
    180
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mavi, diğerlerinden daha canlı duruyor ama kaputta EVOLUTION yazan da güzel bilemedim

HandCuff ve Ghost bunu beğendi.
  10. Tayboa

Tayboa
    Plaka

29
    157
    162
    180
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben tasarımları kimin yaptığını bilmiyorken, tarafsız olarak Enes Bolat'ınkini oyladım. Bence Türkiyeli veya Slovenyalı tasarımcılardan biri kazanır.

Ghost bunu beğendi.