1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Renault Trucks T Serisi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 26 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Muhtemelen herkes neyin geleceğini biliyor, en azından ipucumuzun herhangi bir bölümünü yani Renault Trucks ile koordine edilen sosyal medya kampanyamızı görenler.Öyleyse yüksek sesle söyleyelim, bekleme bitti! Buraya gelmek için üstesinden gelmemiz gereken birçok engel vardı, ancak şu andan itibaren Renault Trucks T serisi ETS 2'de resmen mevcut!​

İlk tanıtımdan bu yana tepkilerinizi kesinlikle sevdik ve birçoğunuzun istediği gibi, oyundaki T serisinin çok çeşitli yapılandırma seçeneklerine sahip olduğunu doğrulamak istiyoruz.2 kabin, 6 şasi, 6 motor, 7 şanzıman ve 5 iç mekan gibi bir sürü aksesuarla geliyor! T serisi, oyunumuzda Renault Trucks ailesinin üçüncü üyesi olacak.Dünyada gerçek bir oyun takası olduğu gibi, birçok Renault Trucks hayranının T serisini birincil kamyonu yapmasını öngörüyoruz!​

T serisi ETS 2 sahipleri için ücretsiz bir ek olarak geliyor; Oyunu Steam'de güncellerseniz (bazı kullanıcılar da yeniden başlatmayı gerektirebilir, bazılarında gerektirmeyebilir), otomatik olarak indirilir.Beta kollarını devre dışı bıraktığınızdan emin olun!

2. kalenderonur

kalenderonur
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    383MB güncelleme ile geldi :)

UlasCaNN bunu beğendi.
  3. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Efsane olmuş, MP'de 1-2 hafta tamamen bunu görürüz herhalde :)

Leno'X bunu beğendi.
  4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gelsin bakalım...

5. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Volvo Tuning Pack herhalde Renault T Range diye okunuyor

6. alti9otuz5

alti9otuz5
    Plaka

30
    169
    193
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha önceden mod olarak kullandığımdan olsa gerek ki görüntüsü hiç hoşuma gitmedi.

Sesini de hiç sevemedim. Çok geç çıkması da heyecanı biraz azalttı.

Ama farklılık adına ve yenilik adına , birçok Renault severler için güzel bir araç.

10 üzerinden 5 veriyorum. :cay:

7. HaunterTR

HaunterTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuanda oyundayım.Yeni gelen Renault Range T'yi aldım kullanıyorum.Tek kelime ile efsane olmuş.Oyuna yeni kan yeni can geldi.Modelleme,sinyaller iç kabin çok uğraşılmış ve gerçekten muhteşem olmuş.Artık uzun bir süre scania kullanmam sanırım.Sadece Mp'ye güncelleme gelmesini beklemek kaldı. :)

xuey-s ve ByEmirhan bunu beğendi.
  8. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Allah razı gelsin SCS,Renom benim,Kac aydır seni bekliyordum :D

9. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Yıllardir ETS'i SP oynamadiğim için daha önce çikmiş olan Range T modlarini denemedim tabiki, Ancak sirf nasil olmuş diye biraz önce Range T'i denediğimde beklediğimden daha iyi bir tırla karşilaştim, zor beğenen biri olarak Range T'i beğendim güzel olmuş.. Bir kaç kodlama ile dış dokunuş dahada güzel oluyor.. Göstergelerdeki yazilarin ve rakamlarin ufacik olmasi dışında Kabin içi detaylarida beğendim. Kabin içi kaplama detaylarida iyiydi.. Oturuş pozisyonu ve yol görüş açilarida iyiydi..

MP'de bi çok insanin kullanacaği bi Tır olmuş Range T..

10. Tunahan55

Tunahan55

280
    84
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Iveco S Way sabırsızlıkla bekliyorum yeni haritayla gelirse müthiş olur...