1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Renault Trucks: Evrim Vakti

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Caner C. tarafından 29 Mart 2021 başlatılmıştır.

1. Meharslnv

Meharslnv
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    makyaj yap 2021 model diye piyasaya sür RENAULT ne güzel nerde 2021 MAN nerde 2021 İVECO S-WAY scs :D

2. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    scs rakipsiz olduğu için arkasına yaslanıp yapıyo bunu bence şöyle gerçekten rakip olabilecek bir şirket çıksa karşısına bak nasıl getiriyolar o tırları oyun forzanın tır versiyonuna dönmezse gel yanıma :D

emre kaya bunu beğendi.
  3. Agent On Truck

Agent On Truck
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    92
    45
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
  4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili

BenHallederimTV bunu beğendi.
  5. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    İç kabinde ufak tefek kaplama farkı var, farlar değişmiş ve bazı parçaları ufak tefek süsleyip adına evolution adı verilmiş.Burada Scs nin suçu yok.Renault nasıl yapmışsa Scs onu oyuna aktarmış.Örtünün görünen yüzünü zaten biliyorduk.Scs'nin kırmızı örtü ile sakladığı yerlerde kayda değer değişiklik yok.11 Haziran 2013'te tanıtılan bu kabini sadece bu kadar mı yenileyebildin Renault ? Böyle bir etkinliği simülasyon oyunu aracılığıyla yapmak çok güzel fikir ona lafımız yok ama ben şahsen daha fazla yenilik bekliyordum.Scs ile Renault'un arası baya iyi.Yakında Renault Modifiye Paketi duyurulur bana kalırsa ki geç bile kalındı bence.

BenHallederimTV bunu beğendi.