1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Renault T cam filmi

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Memur34 tarafından 7 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Selamun aleyküm arkadaşlar. Renault T aracı için cam filmi modu aradım ama bulamadım yardımcı olma şansınız var mı? Sürüm:1,37x

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunun orijinal ledlerini mi takmak istiyorsunuz yoksa mod türevli yazılı cam filmi, etiket, led mi arıyorsunuz

hoca33 2 ve UlasCaNN bunu beğendi.
  3. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Dediğini pek anlayamadım kusura bakma ama anlatmak istediğim sadece camlar siyah görünsün yeter.

4. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben denk gelmedim standalone+skin modlarda siyah cam oluyor doğrudan 1.37 uyumlu renault t modlarını aratabilirsin ama modların 1.37 ye geçişi için zaman lazım.

5. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Zmodellerden camı filmli yapabilmek için hangi sürümün base dosyasını almam gerekiyor onu biliyor musun?

6. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mod yapımı hakkında gram bilgim yok forumda mod paylaşan arkadaşlar seni daha doğru yönlendirir. @hoca33 2 @mexiumut

hoca33 2 ve mexiumut bunu beğendi.
  7. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Zmodeller'in orijinal olmayan versiyonuna sahipsen sadece 1.25 base dosyasını kullanabilirsin. 1.25 dosyasında da Renault T olmadığı için bunu orijinal zmodeller olmadan yapamazsın.

hoca33 2 ve hackvita bunu beğendi.
  8. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Aynen ben de senin gibiyim üstat, inanın hiç anlamam. Bazı basit dorse modlarını arayanlar oluyor forumda da bulunsun diye hazırlamaya çalışıyorum. Anlatanlar olursa ben de sevinerek bilgilenirim.

hackvita ve mexiumut bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.