1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Reklam ile ilgili şikayet

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HUNRIX tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Hedef lojistik e ayıp diyorsunuz ama adamlarınız EU#1 de Rotterdam da 80 kişi varken "clan a alım vardır +17 süper sohbet dönüyor güzel konvoylar yapıyoruz" derken bir şey yok??? Reklamın alasını siz yapıyorsunuz

onureiz, NiekHD, Death34 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Anlamıyorsunuz galiba.Sadece sizin şirketinize karşı yapılan birşey değil bu.Reklam sitenin belli alanlarına,belli boyutlarda seçilir ve yayınlanır.Bu reklam sitenin tüm sayfalarında yayınlanır.Anlaşıldı mı?

onureiz, NiekHD ve Baba Meraba bunu beğendi.
  3. Oytun

Oytun
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

135
    66
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kac para aldınız ?

4. Baba Meraba

Baba Meraba
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    40
    11
    50
    Volvo
    Ben Her Site Baktim Reklam Reklam adim Basi Reklam İki Gun Sonra Cocuk SiTesi derler ve Reklam Sitenin Goruntu Kalitesi cok Alcak seviye dusuyor Ben reklam tarifidan Degilim Saysen Benim Site Olsa Bagiş Yap koymazdim Ve Reklam Koymazdim iki gun Sonra Kendime Laf Soylemesi Sevmen ;)

5. bize karşı değil herkese karşı yapılan bir şey evet.

BraveClayTV bunu beğendi.
  6. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165

Türkçe'yi düzgün bir şekilde kullanarak, kendini anlatmak önemli tabiki..

Siz diyorsunuz ki yani kendi cebimden veririm, ben çok zenginim. Tabi ki madem öyle reklamları kaldıralım her ay sitenin giderlerini sizden alalım ;)

Konudan ve Reklamların amacından bi haber olmanız buradan belli oluyor, tüm büyük topluluklar hatta bir çok alanda reklamlar ile giderler karşılanır işin raconu budur. Niye reklam aldın, istemiyorum, kaldırın, kaldırmazsınız gideriz şöyle olur böyle olur bu ayaklar ile yürümüyor ne yazıkki.

Konu kapanmıştır.

@BraveClayTV

Yönetimin aldığı kararların uygulanmasını sabote etmekten,
    Kişisel konuşma alanlarında özel hayatın ve birebir konuşma gizliliğini ihlal etmekten,
    Kullanıcılar ile birebir tartışmaya girerek, ağır ifadeler kullanmaktan,

Süresiz olarak yasaklanmıştır.

@AYYILDIZ TİM

Yönetimin aldığı kararların uygulanmasını sabote etmekten,
    Yönetici ile tartışmaktan ve forum genelini gereksiz tartışma ile rahatsız etmekten,

1 ay yasaklanmıştır.

7. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Neden reklam verilmesi bu kadar zorunuza gidiyor anlamadım.Sonuçta bu forum sayesinde üye topluyorsunuz.Bir şirketin reklamının yapılmasının tepki gösterilmesi beni derinden üzdü.Foruma harcanan bir emek var.Bizler gelip forumun nimetlerinden faydalanıp,birde (yaaa arkadaş neden Anadolu Transın reklamını yapıyosunuz) diyemeyiz.Ts adresini çatır çatır kullananlar gelip de burda yok şöyşe böyle demesin.(kullanmayanda vardır elbet)Ekip Lojistik olarak heryerde Türk şirketlerinin arası iyi olsun v.b. konusmaları herzaman yapıyorum.Her şirketin kendine ait reklamı zaten forumda mevcut.Kendinize güvenmiyorsunuz ki böyle bir şeye tepki gösteriyorsunuz.Bırakın isteyen şirket istediği şekilde foruma destek olsun.Karşılıklı veya değil.Artık biraz olgun olalım ve buna göre düşünüp yorumlayalım.

Reis, onureiz, tarum ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  8. Reis

Reis
    Plaka

49
    24
    50
    Mercedes
    Anadolu TRNS adına Resmi açıklamadır. Konuyu açan arkadaş belliki siz hayatınızda hiç portal yönetmediniz. O reklam sizin sayfanız değil tüm forumun genellinde yayınlanmaktadır. Ets2mptr kendi platformuna gelir elde etmek adına her türlü kaynağı kullanma hakkını saklı tutar. Bu forumun server ücreti domain ücreti firmalara sağladıkları ts'nin ücreti Hedef Lojistiğin cebinden çıkmadığı için bu konuda görüş belirtemez. Ets2mptr reklam promiston tarzı tüm haklarını saklı tutar. Üyelerine karşıda bu konuda yükümlülük veya sorumluluk yüklemez. Eğer sizde reklamınızın bu platformda yayınlanmasını isterseniz yönetimle irtibat kurarsınız. Forum yönetiminin gelirleri hiç bir üyeyi ilgilendirmez. Anlatabildim sanırım. İyi forumlar.

NiekHD ve EmreBozkurt bunu beğendi.
  9. Quadro

Quadro
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Öncelikle tüm üyelere saygılar,

Sitenin işleyişi, yapılan çekişler, sesli sunucu, web sunucusu, isim tescili ve benzeri tüm olaylarda hiçbir üyeden para toplanmadığı, üyeliğin paralı olmadığı ve herhangi maddi bir talepte bulunulmadığını ve aynı bağlamda birçok çekiliş yapıldığı, hizmet verildiği göze alınarak; bırakın herhangi bir şirketi, herhangi bir üyenin bile site içerisindeki reklamlara itiraz hakkı yoktur.

Sitedeki işleyişe yardımcı olabilmek için eklenen "Bağış Butonu" nun daha ne işe yaradığını bile bilmeyen insanların şirket yönetme hevesleriyle forumda ücretsiz olarak şirketlerin tanıtımı için kullanılan bölümlere konu açmaları ve daha sonra bu bölümlerde yer alan X,Y,Z reklamlarına karşı çıkmalarına anlam verememekteyiz.

Aynı şekilde şirketlerin kardeşçe bir tavır sergilemesi gerektiğini de savunarak; herhangi bir şirkete karşı bu sert ve hoşgörü yoksunu tavrı da desteklememekteyiz. Aynı şekilde bu eleştirileri yapan arkadaşların da site tarafından düzenlenmiş olan çoğu çekilişe katıldığı ve düzenlenen etkinliklerde şirket reklamı yaptıkları da aşikardır.

Şirket olarak sitenin işleyişine katkı sağlayacak her yaptırımı desteklemekteyiz.

Keyifli sürüşler,
    Koç Lojistik

onureiz, Productive, Reis ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.