1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Raporlara Neden Bakılmıyor?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Spo0Ky tarafından 21 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Animaso

Animaso
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

169
    225
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konu başlıgındada görüldügü gibi neden raporlara bakılmıyor? Ben anında trollingden kanıtsız bir şekilde ban yiyiyorum ben 1 hafta önce raporladıgım kişi ban yemiyor ???

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Daha zamanı var. Raporlar genellikle 15-20 gün arası bakılıyor. Eğer şanslıysan raporladığın kişi başka bir sebepten ban yerse senin rapor erken bakılıyor :)

3. Animaso

Animaso

169
    225
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önceden böyle değildi 3 gün bile sürmeden banlanırdı banlanması gerekiyorsa artık neden böyle gecikiyor bilmiyorum ya adminler işini dogru yapmıyor yada çok yoğunluk var .

4. Wallirikz

Wallirikz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben bi yolunu buldum 1 hafta sonra yoruma 1 hafta geçti hala cevap gelmedi diye yazıyorum sonra raporun durumu Waiting for Admin oluyor ve 2 gün içinde cevaplanıyor.:D

Son düzenleme: 22 Temmuz 2017
  5. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    9 temmuzda bende 2 küfür raporu verdim elemanlar ettiği küfürü unuttu bizim raporlar hala bekliyor
    yöneticiler forumda iyi bir olay yapıyordu neden kaldırdı onu hiç bilmiyorum ?

6. ByEmirhan

ByEmirhan

597
    163
    160
    Elden maalesef bir şey gelmez. Oyun içi adminler ayrı raporlara bakanlar ayrı olsa iyi olur.

7. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Niye hep size böyleleri geliyor :karis: ben raporladım evvelsi gün banşandılar :)
    1milyon kullanıcı olduğu için hepsinin 1 tanesi rapor etse gel bu işin içinden çık çıkabiliyorsan ;)

8. Kadastrocu

Kadastrocu

29
    498
    114
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    banlansında 1 ay sonra banlansın hiç fark etmez benim için

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.