1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Rapor Reddi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve MarooN tarafından 2 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MarooN

MarooN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba beyler bugün Duisburg-Calais arası yolumda giderken sollama yapılmaması gereken yerde 2 dorsesiz tır önümdekine ve bana çarptı videoda değildim bilgisayarım çok iyi değil fps düşüyor bu nedenle resim ve pinfo aldım reportladım. Aragon0450 adlı admin 6 dakika sonra cevap yazdı video olmadığı için kabul edilmedi ama resimde çok açık belli size danışmak istedim. Görüntü ayarlarım düşük seviyede kusurabakmayın.[​IMG]

2. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ekran görüntüleriyle adam banlamıyorlar haklılarda bence. Adam oraya belki park etmiştir diye düşünebilirler.

3. MarooN

MarooN

24
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Oraya park etmek suç değilmi yani onumu demek istiyosun ? Yol çift çizgi ve benim tırın hasarını görebilirsin yuzde 75 civarı.

4. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Onu demek istemiyorum ama parking ile blocking arasında fark var. Sallıyorum, parking e 1 gün verilseydi, blocking e 3 gün verilirdi. İkisi arasında fark var. Birde onun adı çizgi değil şerit.

5. TUNANKA

TUNANKA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Her ihtimal düşünülmesi gerekiyorki yapılmışta zaten, ya biri çarptıysa, spawn olduysa gibi. Video kaydı almazsanız kabul olmaz raporlarınız. (İnsulting haricinde)

Kerem Işık bunu beğendi.
  6. MarooN

MarooN

24
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Haklısın ben mağdur olduğumla kalıyorum sadece bu herzaman başıma gelen şeyler ve videoya almadığım için raporlamıyorum bile sadece şansımı denemek istedim toplasan 10 tane rapor ettiğim kişi yoktur genede sağol.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.