1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar PUBG Oyundan Atıyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve BupraKaan tarafından 3 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. BupraKaan

BupraKaan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben Bayramın ilk günü yani dün memlekete gittim.Gitmeden önce hiçbir sıkıntı yok bilgisayarda.Bugün akşam saatlerinde geldim.PUBG gireyim dedim.Oyunda sebepsizce atıyor.Lobiye atmıyor oyun direk kapanıyor ve masaüstüne atıyor.Bayağı sinirim bozuldu.ETS2'de de 2 ay önce böyle bir sıkıntı vardı.Oyun Bütünlüğünü Doğrulayıp düzenlemiştim.Fakat PUBG oyun bütünlüğü doğruluyorum yanlış dosya olmadığı için bişey yüklemiyor herşey tam yani.CSGO , GTA 5 bu tür oyunlarda atılmıyorum.Yani bilgisayarın gücüyle olması imkansız.Bu arada bi arkadaşımla konuşurken onda da atıyormuş ve dediğine göre bütün AMD Ekran Kartı kullanan kişiler bu şekilde kicklenebiliyormuş oyundan, son Patch yüzünden.Bunun doğruluğu nedir?Ya da bu hatayı alan veya bilen kişiler varsa yardımcı olabilirler mi?

2. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Bende oyundan atma yok ama yeni güncellemeler oyunu ciddi anlamda kötü bir HÂle getirdi. Bende Amd yok belki o yüzden oyundan atmıyor olabilir ancak oyunu yüksek ayarlarda oynadığımda ciddi droplar yaşıyorum.

3. 1man1

1man1
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    1
    1
    0
    Oyunun ayarlarından tam ekran (pencere modu) değil sadece tam ekran yapınca sorun düzeldi.Deneyin belki sizinde düzelir.

Son düzenleme: 4 Eylül 2017
    BupraKaan bunu beğendi.
  4. mhrhan

mhrhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

220
    123
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    amd ler için güncellemeler artık sıkıntı çıkarmaya başladı.öbür güncellemeleri beklemekten başka çareniz yok.

5. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    pubgdan dolayı olmuştur optimazyon cidden çöp iyi yapacakları yerde daha kötüye götürüyorlar