1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Pubg Lite Hesap Hakkındaki Sorum

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve EmreG tarafından 4 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Arkadaşımla pubg lite gireceğiz hesap açtığım gibi arkadaşımla oynatırmı yoksa beni oyalarmı eğitim ilk el botla vs diye ? Bide freezone ile bi skin filan ücretsiz diye bi hikaye vardı o neydi aydılatırmısınız iyi forumlar :cay:

2. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben facebook üzerinden giriş yapmıştım direk oynadım eğitim falan olmadı

3. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    botlarla mı oynattı peki? bide ilk oynayışını tekli mi oynadın

4. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İlk oynayışta tamamen sana bırakıyor

Ek olarak çoğu battleroyale oyunun ilk oyunun bot olmasının sebebi oyuncuların aynı servere bağlanmasının çözümü vede oyunucu sayısı azlığı hemde o arada siz oyuna girdiğiniz için kalan geri kişileri sistem otomatik olarak bot atıyor şuan oynarsanız oyuncularla karşılacaksınız (:

NOT: İlk oyundaki kişiler her ne kadar oyuncu olsa da senin aim kontrolün mavi alan kontrolün ve loot kontrolün sana özgü olduğu için diğer oyuncular bot gibi gelebilir onlarda yeni oyuncu ve belirli bir rank sistemi var o sebepten kötü veya iyi oynayanlarla başlayacaksınız.

EmreG bunu beğendi.