1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel PTT İninial kartımı yuttu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Death Warrior tarafından 5 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. Death Warrior

Death Warrior
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar bugün ininiale pttmatik yoluyla para yüklemeye gittim kartı yuvasına soktum ilk önce değişik sesler çıkarttı ve kartı geri vermedi iptal tuşuna bastım ama hiç birşey olmadı PTT müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. 5-10 dk bekleyin gelmezse 5 iş günü içinde kartınızı almanız gerekiyor dedi size en mantıklısı nedir?ne yapmalıyım? [ kartın içinde para yok]

2. KhalDrogo

KhalDrogo

21
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bayramdan sonra en yakın ptt şubesine gidip durumu izah et. (Eğer para yatırmaya çalışıtğın atmnin yanında ptt varsa ona git yoksa en yakındakine git) Ayrıca ininal kartla yaptığın işlem makbuz veya makbuzların varsa onları da götürmelisin.

3. Death Warrior

Death Warrior

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Makbuzlarımı bulmam imkansız başka bir şey götüremezmiyim?

4. asker1222

asker1222

228
    51
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    dostum atm yanında ptt şubesi var mıydı ve eger yoksa o ptt atm en yakın ptt şubesi sorumludur veya herhan gıbı bır ptt subesıne gıt orda yardımcı olurlar sana bi ptt çalışanı olarak soylu yorum sana....

Death Warrior bunu beğendi.
  5. Death Warrior

Death Warrior

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet hocam hemen yanında var cuma günü gideceğim. benimle kim ilgilenir orada?Bide yanıma makbuz haricinde ne götürebilirim?

6. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    şubeye gir memura durumu anlat o yönlendirir

38 KAYSERİLİ 38 ve Death Warrior bunu beğendi.
  7. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    Hiç mi bir şey yapamadın? Ara müşteri hizmetlerini iptal ettir kartı (online işlemlerden de yapılıyor artık) olan 5 lirana olur ama bu yolla.

8. asker1222

asker1222

228
    51
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    baska bir sey goturmene gerek yok ya ve bu kadar kasma zaten normalde atm kartı ıcınde kaldığı zaman atm acıyorlar ve sana geri veriyorlar bu dıyer bankalardada aynı yanı

Death Warrior bunu beğendi.