1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ProMods'u Yeniden İndirmelimiyim?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Walker tarafından 1 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar başlangıçta zar zor yaptığım ve birkaçını eklediğim dosyalar bunlar. Şimdi benim hangi klasörleri tam olarak indirmem gerekir anlatır mısınız ?

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dosyalar eksik çıkartılmış. Eksik olan dosyayı mod klasörüne atman için Part1'i tekrar winRAR veya 7zip ile tekrar çıkartman lazım.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Şimdi bunlar doğru mu yani ? Bütün dosyaları indrdim sonra birkaç kez karıştırdım. Videolardan baktımda pek anlayamadım 2 tane winrar dosyası çıktı falan. 2.42 Çoklu dosya arşivi 7 (dosya boyutu 105MB) [ETS2 1.35] (yeni pencerede açılır) bu dosyayı indiriyorum ne winrar oluyor ne birşey. Açıkçası pek anlayamadım. Şimdi Part 1 i indirdikten sonra ne yapacağım?

4. Ghost

Ghost
    Plaka

785
    2.590
    300
    Tüm partları (7 part) aynı klasöre indirip, 7z.001 uzantılı dosyayı 7z programı ile arşivden çıkartmalısın daha sonra çıkan scs uzantılı dosyaları (+önceden oluşturduğun def dosyası ile birlikte) mod klasörüne atmalısın.

5. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    [​IMG] [​IMG] Bildiğim kadarıyla ve internetten hepsini aktardığımı düşünüyorum. Ancak buna rağmen hata verdi ama mp e girerken bir süre dondu bende çıktım ? ( Single player da denedim açtı oyunu )

Ghost bunu beğendi.
  6. Ghost

Ghost
    Plaka

785
    2.590
    300
    Görseldeki dosyalar doğru gözüküyor. Ilk açılışta sistem performansına göre bir süre bekleme yapabilir. Bir süre beklersen girecektir oyuna.

38 KAYSERİLİ 38, hoca33 2 ve mexiumut bunu beğendi.
  7. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sıralamayı şöyle yapıp deneyin

Konu Durumu: