1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Promods'a girmek

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve carkacemre tarafından 31 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. carkacemre

carkacemre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    12
    15
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Promodsa girmek için harita dlclerini alıyorum şuanda indirimdeler. Sorularım şunlar;
    Beyond the Baltic Sea dlcsi ilk çıktığı zamanlar multiplayerda yok, mpye gelmez falan diye duymuştum yanlış hatırlamıyorsam onuda almam gerekiyormu ?
    Birde steam mağazasında Iberia diye bir dlc gördüm, o yakında harita dlcsi olarak mı gelir, gelirse promods için gerekir mi ?

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu zaman içerisinde gerek yok amma velakin yakın zamanda promods güncelleme gelecek ve o zamn Black Sea mecbur olacak. İmkanın varsa onuda al koy
    +iberia sanırım sonraki güncellemeye eklerler. Çünkü daha ne zaman çıkacağı belli değil

hoca33 2 ve hackvita bunu beğendi.
  3. carkacemre

carkacemre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    12
    15
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Road to Black Sea ve Beyond the Baltic Sea aldım. Çıkarsa Iberia'da alırım artık. İnşallah çok pahalı çıkmaz Iberia.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Promods yeni çıkan harita dlc lerini geriden takip ediyor. İkinci sorunda son çıkan black sea ve sonraki çıkacak iberya dlc si ile gelen şehir ve ülkeler zaten promods ta mevcut. Geliştiriciler eldeki mevcut modeller prefabrikler ve harita dururken yeni gelen dlc leri nasıl işin içine katacaklarını düşünüyorlar. Kendi iberyalarını silip scs nin iberyasını mı yerleştirecekler yada scs nin modellemeleri alıp kendi haritalarında mı kullanacaklar artık onlara kalmış.

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.