1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ProMods Sunucusunda Az Oyuncu Olması

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kasım tarafından 11 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. buracat

buracat
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

30
    103
    63
    170
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sadece yeni yerler değil, avrupa haritasıda farklı promods'ta

emre kaya bunu beğendi.
  2. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sebep dlc ise 2 gündür indirim vardı isteyen almıştır zaten;) bende de Goodyear lastik yokmuş:O tesadüfen görüp aldım indirimde 4,80 tl ye lastikleri yeniledik deli para:D:P

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Amaç yok oyunda. Kitle mıknatıs gibi aynı yere sıkılmadan çekiliyor ister istemez. Eminim CD yolunun popularite si yüzünden azımsanmayacak bir kitle harita eklentilerini almaya ihtiyaç duymamıştır. Ve yine promods un popüler yolları için aynı kitle tüm harita eklentilerini satın alacaktır.
    Edit: İmla

emre kaya bunu beğendi.
  4. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    dostum pro mod sunucularindaki azalma bana kalirsa kirkness magden yolunda ki trafikte kac kisinin cani yandi kimisine gunluk kimisine aylik kimisine ise perma ban atildigi icin magden yolunda asiri Türk vardi simdi onlarda yok

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  5. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    Norveç in Oslo dan yukarı doğru çıkan tek şeritli yolları da güzel. ben kuzenle gittim geçen kıvrımlı eğimli yollar vardı. çok güzel yollar var illa ki polonya tarafları olsun romanya falan gezilecek çok alan varken bu oyuncular neden kirkenes de takılıp kalıyorlar. akıllı olanlar farklı yollara gidiyor onlarla da karşılaşıyorum

UlasCaNN, 38 KAYSERİLİ 38 ve alikvp bunu beğendi.
  6. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    unique kesinlikle katiliyorum ets 2 mp ekibinin bir an once oyunculara farkli yollari deneyin gibi bir duyuru yapmasi gerek o zaman yollarda surekli oyuncularla karislasmak mumkun olur buda isin zevkini en yuksek olarak tadini verir diye dusunuyorum haksizmiyim

7. gebze5582

gebze5582

28
    42
    4
    60
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bence sunucu full olsa bile harita o kadar büyük ki yine de kimseyle karşılaşmayabiliriz gibi geliyor bana :D

8. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kirkenes murmansk arası
    Akureyri viki myrdal arasındaki önce yol izlandayi ikiye bölen yol
    Bolungarvik yolu tamamen virajlı gayet zevkli yokuş cikiyorsun
    Honningsvag taraflari
    Oslo üstündeki ince yol guzel

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Şu "Bütün DLC'leri istemesi çok saçma" diyenleri anlamıyorum. Promods ekibi, SCS Software kalitesinde (bence daha kaliteli) hatta SCS'nin bile yapmadığı bölgeleri mod yapmış ve adamlar size bunu ücretsiz olarak sunuyor, bir de her DLC için ayrı sürüm mü yapsınlar? Saçmalamayın lütfen.

Ek olarak bütün harita DLC'lerini istemesi çok da iyi olmuş, haritada ki oyuncuların %90'ı aklı başında oyuncular. Geri kalan %10'luk kısım göz ardı edilir cinsten.

Şunu da belirtmek istiyorum haritanın her bölgesinde oyuncular oynuyor, boş yer diye bir şey yok sadece biraz daha yoğun yerler var.

UlasCaNN, RaiglacheL, Ghost ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Harita yapımıyla uğraşmayan öyle habire geveler işte kardeşim :) “niye dlc gerekiyeaaa yaaa” derler böyle yaymaç yaymaç ama bilmez ki haritaları güzelleştiren onlara renk katan objeler diğer harita dlclerinden alınıyor.Ama varya bunlara inat yapacaksın en dandik haritayı dlc hiç kullanmadan al oyna diyeceksin ama bi laf edersen....diyeceksin bak bakalım daha dlc olmasına laf edebiliyomu :)

RaiglacheL, Kasım ve MUR4Ty bunu beğendi.