1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Program önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Matrix505 tarafından 8 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Matrix505

Matrix505
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

299
    86
    130
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar. Java dilini neredeyse bitirdim sayılır, fakat kendimi test etmek için sizlerden program fikri istiyorum. Zor öneriler gelirse güzel olur. İnternet bağlantısı gerektirmeyen programlar önerirseniz mutlu olurum. Eğer dediğiniz programı yapabilirsem size de gönderebilirim ancak söz veremiyorum. Boş zamanlarımda uğraşmak için istiyorum.

Mobil dahil her türlü öneriye açığım.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2019
    makinistfanlari ve Razor3214 bunu beğendi.
  2. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yazı tabanlı bir oyun yapabilirsin. Mesela geçenlerde tırrek simulator diye bi oyun vardı :D milletten para istiyordun bazıları dövmeye çalışıyordu filan daha sonra item alıyordun. Bunun gelişmiş versiyonunu yapabilirsin mekan değiştirme vs. ekleyebilirsin.

Matrix505 bunu beğendi.
  3. Matrix505

Matrix505
    Plaka

299
    86
    130
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    İyi fikir, bir deneyeyim.

makinistfanlari bunu beğendi.
  4. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    bence buna benzer faydalı şeyler de yapabilirsin ihtiyacımız var mesela kendi sorunum olan pc den instaya girince dm ler okunmuyodu insta dm uygulamasını indiriyorduk ve son güncelleme gelince bozuldu ve pc den dm okuyamıyorum ona uygun bişiler yapabilirsin .Kolay gelsin

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Şubat 2019
  5. Matrix505

Matrix505
    Plaka

299
    86
    130
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Dediğiniz şeyi yapamam, çünkü muhtemelen güvenlik sebebiyle instagram, uygulamanın mesajlarınızı okumasına izin vermeyecek. Ancak yine de fikir için teşekkürler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Mayıs 2019
  6. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

27
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Play Storeda bir oyun vardı metin tabanlı @makinistfanlari arkadaşta demiş senin seçimlerine göre hikaye değişiyordu öyle bir oyun yapabilirsin oyun hatta türk yapimiydi ama ismini unuttum bilen varsa yazssın

7. Matrix505

Matrix505
    Plaka

299
    86
    130
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Metin tabanlı oyun iyi bir fikir olabilir ancak çok fazla zamanımı alır. Zaten Java dili bana göre oyunlar için pek iyi bir seçenek değil. Fakat ben yine de bir deneyeyim.