1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Profil dosyasını görmüyor

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve ZORBEY tarafından 24 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ZORBEY

ZORBEY
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

37
    14
    0
    10
    prfil dosyasını görmüyor C:\Users\FIRAT-PC\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles bu konuma atıyorum oyuna giriyorum yeni profil açma sayfası açılıyor bir arkadaş daha yaşamış forumda ama konu kapatılmış çözümünüde açıklamamışlar.

2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Profiles'in içine attığınız dosya şu şekilde mi?

hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yukarıda arkadaşın belirtiği gibi profiles içinde rakamlardan oluşan bir klasör olmalı yoksa girişte sizden profil oluşturmanızı ister. Save içeriğini direk atmış olabilirsin. Eğer save içeriğin duruyorsa aynı adla bir profil açıp içeriğini değiştir.

4. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Sorunun cevabı çok basit arkadaşlar cevap verir diye bekledim kimse cevap vermemiş .Sorunu çözelim profil dosyasında save oluşmuyor diyorsun doğrumu anladım işlem basit oyunda profil düzenleye gir orada büyük harfle yazıyorum STEAM CLOUD KULLAN KUTUCUĞU VAR tilki kaldır işlem çözüldü kolay gelsin save dosyan oluştu

5. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Save dosyası yoksa nereden Steam Cloud kutucuğunu bulacak acaba? Biraz düşünerek konuşsanız :|

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyuna girerken profiller görünmektedir o save klasöründe görünmeyen profili düzenleyecek sağ taraftaki profil düzenle kısmından :)

7. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Yanlız siz de yanlış okuyup konuşmuşsunuz, save dosyasında görünmeyen değil, oyunda görünmeyen demiş arkadaş. Keşke iyi okusanız :|

8. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir save atmadan önce profil yaratman gerek (Eğer save'i atmadan önce hiçbir mevcut save'e sahip değilsen seni zorunlu olarak profil yapmaya zorlar.) Profilini oluştur ardından sana verilen tek seferlik işi yap sonra oyundan çık ve atacağın save dosyasını Dosya Gezgini > Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > Save dosyasının içine at.

9. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Sen profil dosyasını yedeği nimi aldın? Yoksa bir başkasının oluşturduğu save üzerinden mi oyunu açmak istiyorsun? Arkadaşım bu kadar konuyla ilgili yardım yazsı yazıyoruz hiç birine cevap vermiyorsun bu durumda seninle nasıl anlaşacağız ya cevap ver yada konuyu kapat kaç kişi sana yardım etmeye çalışıyor sen ise hiç kimseye olumlu veya olumsuz cevap verme zahmetine girmiyorsun bu durumda sana neden yardım edelim söyler misin.

Save dosyası hakkında!

Derler ya ağzı olan konuşur konu hakkında sadece kişiler tarafından dikkat çekebilmek kontrolsüzce yapılan gereksiz yazışmalar. Bizler burada yarışma yapmıyoruz hele hele üstün olacağız diye bir düşüncemiz yok amacımız bir birimize saygı çerçevesinde yardımcı olabilmek bunu yapar iken de kırmadan yapmak maalesef bu üslup burada uygulanmıyor moderatör olan arkadaşlar yazışmaları takip etmiyor veya etmek istemiyor forumda oluşan yazım trafiğini moderatörler sağlıyor moderatörlük görevini üstlenenlerin görevlerini tarafsızlık ilkesine uyarak yapması gerekir yapıyor mu yapmıyor mu tartışılır. Asıl konumuza dönelim save dosyası yeni oyun kurulduğunda bizden oyuna girebilmek için istenilen bölüm Profil oluşturma bu bölümü geçmeden oyuna giriş yapmamız mümkün değil burada istenilen bilgileri girmemiz gerekiyor bu pencerede önemli bir yer var
    STEAM CLOUD KULLAN KUTUCUĞU var bu kutucuk karşımıza dolu olarak geliyor eğer kutucukta bulunan tilki kaldırmaz isek yaptığımız kayıt işlemleri ile ilgili save dosyası oluşmayacak daha doğrusu profil dosyası olmayacak kesinlikle buna dikkat etmek gerekiyor peki STEAM CLOUD KULLAN KUTUCUĞUN da ki tilk olursa oyuna girilmez mi oyuna girilir eğer bu oyunu daha önce oynandıysa Steam üzerinde tutulan kayıt üzerinden oyuna girilir bu durumda profil dosyasına müdahale etme şansımız olmaz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Ağustos 2019
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.