1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma yedim :)

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve mamiefe04 tarafından 11 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda bazı adminler gerçekten oyun konusunda bilgililer fakat bazıları ise gözlerinin önünde olan şeyleri göremeyecek kadar körler :) Önümdeki çarpıp kaza yapınca birden bende dörtlü yakıp durmaya çalıştım ama çarptım ve ters döndüm. O sırada karşı yoldan gelen admin sirenlerini yaktı. Video'nun 26. saniyesinde sağ alttaki radarda gözüktüğü gibi birisi çok hızlı şekilde geliyor ve 31. saniyede bana çarpıyor ve düzeliyorum. Düzelir düzelmez çalıştırmaya çalışıyorum ama motor arızası olduğu için fix komutunu yazıp sağa çekeceğim sırada HACKING diye perma ban yiyorum. Güler misin ağlar mısın.

Son düzenleme: 11 Ağustos 2018
    UBerk bunu beğendi.
  2. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yapacak bir şey yok.Beklemek zorundasın.Hack olduğunun kanıtını koymuş mu ?

3. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hayır

Son düzenleme: 11 Ağustos 2018
  4. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Buradan görüp ileten ve işlemin hızlanmasına yardımcı olan admin kimse teşekkür ederim. Ban kaldırıldı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.