1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma Banı Açtırabilir miyim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Deniz Alp tarafından 28 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Deniz Alp

Deniz Alp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    17
    7
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncellikle herkese hayırlı geceler. https://streamable.com/a76jt6 bu videoyu çeken benim sağdaki tır önüme kırıyor ve ben perma yiyorum hasarsızlık açtığım için banımı açtırabilirmiyim?

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Açtırmanız imkansız hasarsızlık modu bir hiledir ve kullanımı sınırsız ban ile sonuçlanır. Geçmiş olsun.

3. Deniz Alp

Deniz Alp
    Plaka

18
    17
    7
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Troll olarak kullanmıyorum ki servise gitmekten bıktığım için kullanıyordum yasak olmadığını söylemişlerdi.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sizi kim yanlış yönlendirdi bilmiyorum ama kural 2.1 açıkça çarpışmayı etkileyen benzer hilelerin perma ile cezalandırılacağını belirtiyor. Eğer ki videoyu çekip raporlamasaydınız admini sizin hasarsızlık modu kullandığınızı anlaması çok zordu yani açık açık belli etmediğiniz sürece ban yemezdiniz.

§2.1 - Hacking/Bug/Feature abusing - PERMANENT BAN

Using any kind of tool to change gameplay, including but not limited to using the in-game console, trainers or cheat engine in order to bypass the speed limiter, to jump hack, no collision hack or anything similar. Bypassing the server-sided auto kick system via save editing. Misusing features such as ghost mode to cause damage to others while connecting to the servers.

5. Deniz Alp

Deniz Alp
    Plaka

18
    17
    7
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uzun lafın kısası banım açılmaz yani teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

hackvita, mexiumut, DaNgEr900 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.