1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma Ban Yemek.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Warrior3414 tarafından 8 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Warrior3414

Warrior3414
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

6
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar.Ben sırf video çeken bir arkadaşıma hesap verdim diye beni banladılar.
    Arkadaşım hesabı banlı olduğu için benden almıştı.
    Yasak olduğunu bilmiyordum.
    Beni banlayan admine söyledim ancak sonuç alamadım.
    Herhangi bir reckless blocking vb. yaptıysa kanıt gösterin dedim ama;
    Kanıt gösterin dediğimde ise hiç bir ramming,blocking,trolling vb. şeyleri yapmadığı bir videosunun linkini attılar.
    Bunu yapan bir türk admin.
    Acaba herhangi bir ücrete tabii ban açılabilir mi?
    Açılırsa ne kadara açılır?
    Bunu sizden öğrenmek istiyorum ve haksız yere ban yediğimi düşünüyorum.
    Hesabımın açılmasına bu kadar ısrar etmemin sebebi ise hesabı euro truck için düzmem.
    Lütfen yardım edin.

Son düzenleme: 8 Mayıs 2015
    huso1771 bunu beğendi.
  2. Mikail T.

Mikail T.
    Plaka

26
    56
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    O nereden biliyormuş hesabın sana ait olduğunu ki isteyen istediğine hesabını verir kimse karışamaz, bence mesele kişisel veya bir başka olay, haklı olan insan hak arar para verme yolunu değil ayrıca kacaktv perm atmaz kolay kolay.

4. Warrior3414

Warrior3414
    Plaka

6
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Demek istediğim yeni oyuna vericeğim parayı banı açtırmaya veriyim en azından hesap gitmesin bunu demek istiyorum adminlere.
    Bu arada kanıt olarak bu videoyu gösterdiler baştan sona kadar izlerseniz hiçbir kuralsızlık yakalayamazsınız.

5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban olaylarından anlamam pek,perma ban nedir falan bilmiyorum. Ama 15:46, 16:02 gerçek hayatta ki gibi ışık ihlalinden olabilir. Sadece bir fikir..
    Daha iyisini bilen arkadaşlar vardır tabi.

6. Hakan.

Hakan.
    Plaka

13
    1
    50
    TruckersMP Profili
    Bu video ne alaka ki anlamadım size bunun linkini mi attılar ?

7. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Videoyu izledim. Ban hesabı birine vermekten atılmamıştır.
    Emniyetsiz sürüş trafik akışını bozmak bilinçli ışık ihlallerinden atılmıştır.
    Permanent ban buna ağır kaçar ama videoda da dile getirildiği gibi topun ağzındalarmış..
    Yani bu ilk değilmiş kaldıki oyun portaldaki elemanın daha önceden trollük yaptığı videoları vardı.
    Tüm bunları bir yana bıraksanız bile videonun sonuna doğru kıırmızı şıktan geçme var ilki önemsiz ama şehrin içinde karşı yönde eleman varken kırmızıdan geçilmesi alenen kazaya sebebiyet verme ve trollüktür. Adam orda durmasa kaza kaçınılmazdı.
    Wordizaynın önünü bilinçli kesmek bile ayrı bi kabahat. Diceksinizki ilk o kırdı adamın önüne..
    Videoya dikkat ederseniz Wordizayn sola sinyal veriyor ama eleman onu hiç farketmiyor.
    Yani kardeşim adamların ban için haklı sebebleri var.
    Lakin permanet ban ağar bence 1 hafta ile geçiştirilmeli zanımca.

Son düzenleme: 8 Mayıs 2015
    CumaliBzdmr bunu beğendi.
  8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Bu kişiler uzun süredir trollük yapıyor hem kendi videolarında hem de bizzat bana yaptılar taklaya getirirken taklaya gelmişler.

9. Warrior3414

Warrior3414
    Plaka

6
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya tamam atsınlar ban ama perma çok ağır anlarım 1 hafta verirsin 1 ay verirsin de perma banı kendi acımdan haksız buluyorum.
    onu geçtim kırmızı ışıktan geçmek emniyet şeridinden gitmek perma sebebi olmamalı.
    +ban sebebi olarak bana onları demedi ban yiyen birine hesap vermekten suçladı en azından süreli ban atsaydınız hatamı düzeltirim dedim ama takılmadım bile.

10. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Banlı iseniz oyun kurallarına göre herhangi bir hesap ile oyuna giremezsiniz. http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-oyun-kurallari-guncellendi.1762/
    Size bu video kanıt olarak gönderilmiş çünkü süre 5:04 iken oyunda isminiz net olarak gözükmektedir. Malesef ben bilmiyordum vs. gibi itirazlar kabul edilmemekte, tüm kuralları okuduğunuz ve kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

Sorunuza dönecek olursak para ile yasaklanmanızın kalkması gibi bir uygulama yok, olmasıda mantığa aykırı zaten. Her parası olanın istediğini yapması gibi birşey söz konusu olamaz. Daha önceden belli aralıklarla toplu af çıkarıldığını duyuyordum fakat artık yapılmıyor sanırım. Şuan bunun hakkında yapılabilecek fazla birşey yok gibi.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.