1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma ban yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve 14Bolulu14 tarafından 28 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 14Bolulu14

14Bolulu14
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    şöyle bir konu gördüm

https://hizliresim.com/gr3Vk3 resimden bakabilirsiniz benim 4. banım normalde kurala göre 1 ay olması lazım ama bana perma attılar ? ne yapabilirim geri dönüşümede cevap vermediler

Selam millet,

Geçen kısa zaman zarfında bazı üyelerin, üyeleri nasıl banladığımız değişikliğini sorduklarını duyduk ve şu andan itibaren kullanıcıları iyi davranış haline teşvik edecek ciddi değişiklikler olacak.

Şu andan itibaren, admin takımı takip eden kurallara göre banlayacaklar:

İlk 3 ban adminin takdirine kalmış bir şey olacak. Yani ihlal ettiğiniz kurala göre yasağın süresini admin ayarlayacak.
    4. ban ne olursa olsun 1 ay olacak.
    5. ban ne olursa olsun 3 ay olacak.
    6. ban süresiz ban olacak ve süresiz banı kaldırma şansı olmayacak.

Kullanıcılar lütfen ne kadar yasağının olduğuna ve ban sürelerine dikkat etsin ve bunu oyun içindeki davranışları iyileştirmek şansı olarak görsünler böylece adminleri yine kötü taraf olarak görmemiş olursunuz.

Ek Bilgilendirme: Eski hesaplar için; bu bilgilendirmedeki listeden daha çok ban geçmişi olanlar, bu uygulamaya şu anki olduğunuz durumdan başlıyoruz. Eğer şu an 6 banınız ve eski kurallardan dolayı 1 ay yemiş olduğunuz banınız varsa, bir dahaki banınız 3 aylık olacak. Bu banın sonrasında süresiz ban olacak ve kaldırma şansı olmayacak. Eğer şu an 5 kez ban yemişseniz ve henüz 1 aylık ban yememişseniz, bir sonraki banınız 1 ay olacak vs..

Saygılarımızla,
    ETS2MP Takımı

Çeviri: @Lethe#
    Konunun orijinal metni için tıklayınız.

https://hizliresim.com/gr3Vk3 resimden bakabilirsiniz benim 4. banım normalde kurala göre 1 ay olması lazım ama bana perma attılar ? ne yapabilirim geri dönüşümede cevap vermediler

2. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    4 banın ise perma olmaz 1 ay olur admin yanlış ban atmış olabilir

3. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    eğer daha önce başka hesapla perma yediyseniz onu fark edip admın perma ban atmış olabilir

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Diğer 3 ban birbirine yakın, süreleri (1 yılları) dolmamış deyip, tarihe bağlı perma yapmış gibi. 6'yı beklemeye gerek yok demiş galiba.

İtiraz et diyecektim ama etmişsin zaten.

5. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Resimden anladığımız kadarıyla bu 4. itirazın, 4. banın değil. Eğer durum dediğiniz gibiyse, banınız kaldırılacaktır.

6. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Bu rehberi inceleyerek ban geçmişini herkese açık yapabilir misin?

7. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Bir profilde ikiden fazla 1 aylık ban ve ikiden fazla 3 aylık ban bulunamaz.

Eğer iki kez 1 aylık ban yemişseniz, üçüncü 1 aylık banınız 3 aya uzatılır.

Eğer iki kez 3 aylık ban yemişseniz üçüncü 3 aylık banınız süresize (permament) uzatılır.

Bu durumdan perma yemiş olabilirsiniz, maalesef ki 1 ve 3 aylık banların rengi isterse kumlu karamel olsun yine de tam olarak silinmiyor.

8. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ban süresi doğru, bu son 12 ay içerisindeki 6.ban. Gönderdiğin ekran görüntüsü ban itirazı sayfasına ait, ki bazı yediğin banlara itiraz etmediğin için orada görünmüyor. Profil sayfası linki: https://truckersmp.com/profile

HellorD TV, Razor3214 ve BASHKOOV bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.