1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma ban sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BILALGURBUZ16 tarafından 11 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

SİZCE ETS 2 ADMİNLERİ ADALETLİMİ ?

1. adminlerin vermış oldukları ağır cezalar veya hafıf cezalar adaletlidır ?

10 oy
    71,4%
  2. kesinlikle adminlerin çoğusu adaletsizdir ve gereksızce uzun surelı ban atıyorlar mesajlarımızaılgı0

4 oy
    28,6%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Cogusuda kendi haksızken admınlere suç atıyorlar ama bu konumda benlık perma sebebı yok bende bunu anlatmaya çalışıyordum sadece varsada hakkım haram zıkkım olsun ne diyelım saygın kişi abi büyük abi

Gerçek hayatta kaza etsem bu kadar beni uğraştırmazdı polis abilerimiz burda scremizi dokuyorlar reıs kanımıza kadar ama çok ağır o kural belkı baştan adam akıllı başlamam istedi oyuncu ne yanı olamazmı dıyecemde sana patlamış gibi olur halkını helal et ben bunları yetkılılere diyorum ve onları aşırı şekılde haklı bulanlara teşekkür ederim .

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2018
  2. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sen gibi daha konuşmasını beceremeyen birisinin forumda sana yardımcı olmaya çalışanlara karşı zerre kadar hakkın olamaz!Asıl biz sana helal etmiyoruz hakkımızı. Bir yetkili bakabilir mi şu konuya şu konuyu kilitleyip arkadaşı bir uyarsa.

3. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Tamam usta bende diyorum ki bu yetkılılere madem öyle bir kural var neden direk perma ve neden insan yeniden temiz bir şekilde başlamış olması güzel bir suçlama oluyor ? Bunu anlamıyorum

Neden sen yetkili yada adminmisin anacınız ne ulan ne istiyorsunuz benden ne yaptım size allahım sen sabırlar ver

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2018
  4. HasanA

HasanA
    Plaka

25
    315
    95
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İşte kuralı koyanlar işini şansa bırakmıyor nereden bilecek adamın bir daha ban sebebi şeyler yapıp yapmacayacağını

5. BILALGURBUZ16

BILALGURBUZ16

21
    20
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Anladım bilgi verdiğin için sağol ne diyeyim ama hala ortalıkta hile ile dolaşan çok oyuncu var bunu oynayan herkesde bılır keşke bunlara daha erkenden ban atılsa bunları ayrı şekil de ayıklasalar admın gelince kapa gidince aç yapıyorlar ve boyle kurallar yuzundende benim oyunama surem kısıtlı oluyor banan gore dedıgım gibi kural saçma geldi yada duzeltılmesı gerektıgını düşünüyorum

6. Wingardium Leviosa

Wingardium Leviosa
    Plaka

264
    622
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Neden ban yemiş olabileceğini anlatacaktım da yorumları okuyunca gerek olmadığını anladım. Burada bir konu açıyorsun 70 bin üyenin olduğu bir foruma, ve gelen yanıtlara verdiğin cevaplar böyle mi? Yazık.

Kalan kuralları buradan okuyabilirsin.

TruckersMP - Oyun Kuralları (28.03.2018)

YusufE bunu beğendi.
  7. Scoop

Scoop

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    ........................... boşlukları sen doldur

Son düzenleme: 11 Temmuz 2018
    YusufE bunu beğendi.
  8. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oturun kuralları okuyun. İlk 3 banınızın süresi 15 günü aşmamak kaydıyla admine bağlıdır. 4. banınız 1 ay, 5. banınız 3 ay ve 6. banınız sınırsız olur. Okuyup onayladığınız kuralların içerisinde bu madde mevcut. Okumamış olmanız sizin probleminiz. Haksızlık olduğunu düşünüyorsanız; feedback atın veya gidip singleplayer oynayın. Singleplayerda dilediğiniz hileyi veya modu kullanma özgürlüğüne de sahipsiniz. Ancak sunucularından ücretsiz olarak faydalandığınız bir platformda oynuyorsanız; kurallara da uymak zorundasınız. Kimse sizi silah zoruyla oynatmıyor.

YusufE bunu beğendi.
  9. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Keşke biraz insan olmayı öğrensen millet yardımcı olmaya çalışıyor sen elinle itiyorsun.Artık sana kimse katlanamaz.

10. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    RaichuTR ve Malthael bunu beğendi.
Konu Durumu: