1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji PC'de Saniyelik Donmalar

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ets2cidayi tarafından 20 Ekim 2020 başlatılmıştır.

1. ets2cidayi

ets2cidayi
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    64
    25
    0
    selamın arkadaşlar bilgisayarda son günler hiç bi sıkıntı olmamasına rağmen oyunlarda(csgo ets2) dakikalık saniyelik donmalar meydana geliyor bazen donup hiç düzelmiyor reset atıyorum bazen ekran gidiyor sesler kalıyor sürekli böyle oynatmıyor fps durumu fln iyi yani pc nin özellikleriyle alakası yok heralde bilgisi olan yardım edebilri mi lütfen ?

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çeşitli sebeplerle olabilir, ancak akla gelen donanımsal sorunlar. Bende de donmalar oluyordu, HDD yerine SSD takınca düzeldi mesela.

hackvita bunu beğendi.
  3. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşında dediği gibi Sistemimin yeterli olmasına rağmen hiçbir nedeni olmadan bütün oyunlarda ani takılamalar yaşıyordum. Ets2de çekilmez oluyordu sonra Hd Tune isimli programdan harddiskimi test ettiğimde aldıgım hatalar beni yeni ssd almaya itti. Şayet sistemin iyi ise harddisk dönemini bitirip ssdye geçmeni şiddetle tavsiye ederim.