1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji PC Toplamak Istiyorum :) Yardım :(

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve BALIKOFIS tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. kadir190357

kadir190357
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    28
    3
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür edrim yorumunuz için aydınlatıcı oldu sağolun

2. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Rica ederim, aklınıza takılan herhangi bir konuda yardımcı olmaya çalışırız. Yeni sistem toplayacaksanız bütçenize uygun donanımlar seçmenize yardımcı olabiliriz. İyi forumlar. :)

3. Emre

Emre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Geforce 730 giriş seviyesi bir ekran kartı fazla tatmin etmez. Bütçe ve elinde olan parçaları belirtirsen uygun parçalara bakabiliriz. PSU varsa kaç Watt mesela.

4. kadir190357

kadir190357

31
    28
    3
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Suan bendeki pc 2 quad 2.50 ghz gt730 128 bit 4 gb ram 250W psu anakarta yeni nesil anakart desteklemiyor islmci alsan ekran karti kotu onu alsan digeri kotu :) ben karar verdim bu pc durcak boyle sifirdan bi pc toplucam insaallah

5. Kaptan59

Kaptan59
    Plaka

29
    52
    22
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bilgisayar Toplamak İsteyen Arkadaşlar Bu link sizi aydınlatabilir diye düşünüyorum
    kendiniz istediğiniz ürünü seçip oluşturabilirsiniz ,mesela almak için değil de ne alırsam fiyatı neye gelir gibi sorularınızı çözüme ulaştırır, piyasayla karşılaştırdığım fiyatlara göre gayet uygun fiyatlar var sitede
    https://www.teknobiyotik.com/pc-sihirbazi/akilli-pc-sihirbazi.html