1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Paypal ile ödeme yapma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HasGonyali tarafından 19 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. HasGonyali

HasGonyali
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    29
    5
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba,

Paypal ülkemizde kapandı. amerika üzerinden hesap açtım vs ama kredi kartlarımı kabul etmiyor sürekli hata veriyor. mastercard hepsi banka kartı kredi kartı denedim paycell denedim olmuyor. Nasıl ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

2. Okkili

Okkili

31
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Amerikadan hesap almanız bir işe yaramıyor malesef. kullanıcağınız ödeme yöntemi ( kredi kartı, banka kartı vs.) hesap açtığınız ülkelerin bankalarından olması gerekiyor. Suan için yapılabilicek bir şey yok.

3. dgkn08

dgkn08

19
    5
    65
    Merhaba @HasGonyali
    Amerika üzerinde PayPal hesabı kullanmak için Amerika üzerinde kayıtlı bir banka/kredi kartına sahip olman lazım.
    Amerika üzerinde kayıtlı bir banka/kredi kartına sahip değilsen ücretsiz bir şekilde Payoneer sayesinde Amerika da banka hesabına sahip olabilirsin.
    Payoneer Hesabı Açmak İçin;
    1-Herhangi bir Banka hesabına sahip olman gerekmektedir. (Sanal Kartları, ininal gibi Ön Ödemeli Kartları kabul etmemektedir.)
    2-Hesabını açtıktan sonra birkaç dakika veya birkaç saat sonra Amerika üzerinden banka hesabı açıyor(Bu işlemde hiçbir zarar yoktur.)(Bu işlem için bazen sizin tarafınızdan istenmesi lazım.)
    3-Payoneer hesabını açtıktan sonra, kayıt olurken girdiğin banka hesabını sana olan doğruluğunu ispatlamak için Payoneer tarafından sana art arda 2 kez küçük miktarlarda (örn: $0.04) para gönderip geri alıyor. Sonra sistem üzerinden sana ne kadar para gönderdiğini soruyor.Miktarları doğru girdikten sonra banka hesabında onaylanmış oluyor.(Bu sayede Payoneer üzerinde açılan Banka hesaplarına gelen ödemeleri kendi banka hesabına aktarabilirsin.)
    4-Payoneer tarafından açılan Banka hesap bilgilerini PayPal üzerinden giriyorsun. Onlarda küçük bir miktar para gönderip alıyorlar. Sistem üzerinden girerek banka hesabını onaylatmanı istiyorlar.(Bu tarafı biliyorsundur zaten.)

Herhangi bir sorun olursa buraya yazın, bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Eğer bu yazım sana yardımcı olduysa Beğenir misin?

HasGonyali bunu beğendi.
  4. HasGonyali

HasGonyali
    Plaka

30
    29
    5
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    @dgkn08 hesabı açtım banka hesabımda onaylandı ama şimdi paypal ile nasıl ödeme yapcam bilemedim.?

5. dgkn08

dgkn08

19
    5
    65
    Merhaba @HasGonyali
    Öncelikle Payoneer Hesabına Giriş Yap. Sonra Payoneer logosunun altında bulunan "AL" sekmesinin üstüne gelip "Global Payment Services" tıkla. Orada Bulunan "USD" para biriminin üstüne bas. Banka Hesabı açılmış ise Banka Hesap Bilgilerini göreceksin. Eğer Açılmamış ise "USD" para biriminin üstüne tıkla ve "Şimdi İste" Butonuna bas. Banka Hesabı açma talebin sistem üzerinden böylece alınmış olucak ve birkaç saat içinde de banka hesap bilgilerin orada olacak.

Herhangi bir sorun olursa buraya yazın, bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Eğer bu yazım sana yardımcı olduysa Beğenir misin?

HasGonyali bunu beğendi.
  6. HasGonyali

HasGonyali
    Plaka

30
    29
    5
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    @dgkn08 evet orada usd hesap var şimdi ne yapıcam ?

7. dgkn08

dgkn08

19
    5
    65
    Payoneer tarafından açılan Banka hesap bilgilerini PayPal üzerinden giriyorsun. Onlarda küçük bir miktar para gönderip alıyorlar. Sistem üzerinden girerek banka hesabını onaylatmanı istiyorlar

HasGonyali bunu beğendi.
  8. HasGonyali

HasGonyali
    Plaka

30
    29
    5
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki daha sonra nolacak ben ödeme yapmak istiyorum

9. HasGonyali

HasGonyali
    Plaka

30
    29
    5
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir hizmet satın alacağım paypal ile ödeme yaparak

10. dgkn08

dgkn08

19
    5
    65
    Bildiğim kadarıyla kişisel payoneer hesaplarına bara yatırmıyor. Payoneer'i PayPal hesabını doğrulamak için kullanılıyor.