1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Özgür Adminlik Görevinden İstifa Etti.

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Özgür59 tarafından 22 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Patriot

Patriot
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Üzüldüm :(

Peki Şimdi Raporlara veya İtirazlara Yabancı Adminler Mi Bakacak ?

2. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Burdan Türk oyuncalırna sesleniyorum Türk adminlerinden ne istiyosunuz !! Adam sizin için gece gündüz çalışıyor..Benim gönderdiğim report a bile gece saat 1 buçuk ta bakmış(https://i.hizliresim.com/3YglPM.png).Adam çalışıyor! Türk admnilerinin arkasında durmak yerine çamur atıyosunuz..Bundan sonra artık Türk admini kalmadı Artık reportlarınızı İngilizce gönderirsiniz !

Hakkım hel olsun abi. Sende helal et

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ocak 2016
  3. kaptan demir

kaptan demir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

184
    94
    85
    iyisini yapmışsın abi, hem trollük yaparlar hemde banımı kaldır öyleydide böyleydide derler. hizmet edilmez bunlara (herkes için değildir lafım)

4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Helal olsun abi :(

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    En iyisini yapmışsın, emeklerin için teşekkürler.

6. slymnmsdl

slymnmsdl
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    5
    5
    0
    Admin dediğin tarafsız olur.Kimseye öngörülü davranmaz bir zamanlar özgür beye konu danıştım ve aldığım cevap bu : http://hizliresim.com/bJ9Z7V Bize trol diyorsunuz topluluk içinde olabilir trol yapan küfür eden.Biz elimizden geldiğince temizlemeye çalışıyoruz.Kendi adamımız olsa bile küfür etti mi reportlayıp banlatırız.Özgür bey iyi bilir.Peki ya siz ne yapıyorsunuz oyunda tagınızı sildirip oynatıyorsunuz oyuncularınızı.Neden ? çünkü oyunda trollük yaptılar mı klan kötülenmesin.Gizlenmeyin oynayın tagınızla göreyim savunduğunuz klanı.BU YORUMU SİLERSENİZ TARAF TUTTUĞUNUZ BELLİ OLUR! YÜZÜNÜZÜ GÖSTERMEYİN! [AyYildiz]™

Klan üyeleri yöneticinize bir sorun tagımızı niye siliyoruz oyunda diye bakalım ne cevap verecekler size. Biz AyYıldız tagı kullanmaktan utanmıyoruz.Çekemeyenler arkamızdan ancak dedikodu yapsın.

7. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hiç kimse Saygı çerçevesinde , Objektif yaptığına inandığı görevde kendisine hakaret edilmesini , küfür edilmesini kabullenemez ve kaldıramaz. Malesef malesef biz bir türlü Eleştiri ile küfür ve hakareti birbirinden ayırt edemedik. Biz birinin yanlış yaptığını düşündüğümüzde onu uyarmak , eleştirmek , doğruyu bulmak yerine terbiyesizce hakaret ve küfürü marifet sayıyoruz ( Sözüm Meclisten Dışarı arkadaşlar ) İşte bu yüzden atalarımızın dediği gibi '' DİMYATA PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ BULGURDAN DA OLUYORUZ '' Benim Yabancı dil sıkıntım olmadığından ciddi ciddi Admin olmayı defalarca düşündüm. Fakat şu ana kadar Admin olan arkadaşlardan işini düzgün yapanlara edilen hakaret ve küfürlerden sonra asla böyle bir şeyin içinde olmamam gerektiğine karar verdim. Yeni görev alacak oyun Admininin Allah yardımcısı olsun.

8. slymnmsdl

slymnmsdl
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    5
    5
    0
    resime bakın ve söyleyin size bir konu danışıldığında öyle mi cevap verirsiniz tarafsız düşünün lütfen http://hizliresim.com/bJ9Z7V

report videosunu atayım bak ezbere konuşuyorsun https://www.youtube.com/watch?v=kQFgdSdVIJ0 europa 2 de hız hilesi mi olur report eden adam da hız hilesi yapıyor o zaman

mertcan5500 bunu beğendi.
  9. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ben yeteri kadar tarafsızım. Yazdıklarımı tekrar okursan iki konuya dikkatinizi çektim. Birincisi ''Hiç kimse Saygı çerçevesinde , Objektif yaptığına inandığı görevde kendisine hakaret edilmesini , küfür edilmesini kabullenemez ve kaldıramaz. '' İkincisi ise '' Fakat şu ana kadar Admin olan arkadaşlardan işini düzgün yapanlara edilen hakaret ve küfürlerden sonra....... '' Siz bir yöneticinin işini düzgün yapmadığı konusunda kanaat getirirsiniz bir başkası da o kişinin işini objetkif yaptığına inanır. Benim vurgulamak istediğim '' Karşınızdaki insan size ne kadar hoşgörüsüz ve Saygı çerçevesi dışında davranırsa davransın siz yinede duruşunuzdan ödün vermeyin. '' Eleştirin fakat asla hakaret ve küfür etmeyin. Size birisi hakaret ve küfür ediyorsa hiç çekinmeden hakkınızı Hukuken arayın. Hayırlı Cumalar arkadaşlar.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  10. mertcan5500

mertcan5500
    Kayıtlı Kullanıcı

1
    2
    15
    DAF
    Taraf tutan bir adminin görevi bırakması iyi oldu

muratsonmez ve slymnmsdl bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.