1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Özgür Adminlik Görevinden İstifa Etti.

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Özgür59 tarafından 22 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Admin takımınından hem yoğun olduğum için hem de Türk oyuncuların saçma sapan davranışları yüzünden kendi isteğimle çıkmış bulunmaktayım destek ekibi görevime devam edeceğim, bir kusurum olduysa hakkınızı helal edin.

2. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

27
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hakkında hayırlısı olsun Özgür abi. Çekemeyene Goldmaster Full + Full Uydu setı hediye edicem.

Alenqroo bunu beğendi.
  3. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    Hayirli ozgur abi en kiyak adminlerdendin konvoyda yatmistim gulmusdun falan neyse seviyorum seni abi hayirlisi

Özgür59 bunu beğendi.
  4. Sazulveli Ümit

Sazulveli Ümit
    Plaka

26
    201
    300
    240
    DAF
    TruckersMP Profili
    Helal olsun. Ben kendi açımdan bir kusrunu görmedim. Hakkında hayırlısı olsun sonuçta bir oyun. Ne güzel Türk adminimiz var diye gururlanıyorduk. Şimdi o saçma sapan hareket yapan Türk oyuncular başlar neden oyunda Türk admin yok diye.

5. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Geçmişte bazı ufak tefek hatalar olsa da - ki her insan hata yapabilir - tek Türk admin olarak işinde gayet iyi gidiyordun. Saçma sapan davranışlar konusunda kesinlikle haklısın. Bu Türk trollere en az 3 Türk admin gerekiyordu ama sen tek başına idin :/ . Umarım yoğunluğun geçtiği zaman yanında başka 2 ya da 3 Türk adminle beraber adminliğe geri dönüş yaparsın. Eğer adminliğe geri döneceksen tek başına dönme :) . Hakkında hayırlısı olması dileğiyle ...

Düzenleme editi: Ayrıca şimdi fark ettim ki istifanı sunduktan hemen sonra ya da öncesinde benim yolladığım raporlardan birisiyle ilgilenmişsin. Senin durumunda olsaydım ilgilenir miydim? Açıkçası bilemiyorum. Ya küfür ya da abuk sabuk süren bir Türk'ün raporu ile ilgilenmek durumu. Görevi bırakacağım kesinleşseydi bakmama durumu daha ağır basardı sanırım. Bunun için ayrıca takdir ettim seni :)

6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    @bluesbass O raporu dün aldım adam banlıydı diye beklettim banı biter bitmez tekrar banladım gitmeden önce son bir gol attım.

Ekleme: Banlanan ban itirazı yapabilir, önceliğiniz İngilizce olsun.

7. TalhaKYHN

TalhaKYHN
    Plaka

38
    15
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    NE KADAR Şansızım Beni Banladıktan 3 saat sonra adam istifa ediyor :P

Özgür59 bunu beğendi.
  8. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Geçmişte adminlik yapıp görevi kendi kişisel sebepleriyle bırakanlar tekrar birer birer adminliğe geri dönüyor.
    Aklıma gelen olası sebepler şunlar:
    1-Ayrılanlardan sonra alınanlar bekleneni veremedi veya çok kötü iş çıkarttılar.
    2-Eskiler ile takım içi uyum daha yüksekti onlara tekrar teklif götürdüler.
    3-Hali hazırdaki adminler gerekli kalifiyeliğe sahip olsa da sayı yetersiz geliyor.

Benim aklıma gelen çözüm; oyun içi admin sayısı arttırılsa dahi site üzerindeki raporlarla ilgilenecek daha fazla kişinin olması. Adminler şu anki sistemde hem oyun içine bakıyor, hem siteden gelen rapora bakıyor hem de haklı ya da haksız atılan banlar ile ilgili ban itirazlarına bakıyor. Nedense tüm oyuncular banlarını haksız yiyor.

Son 3-4 gündür sayısı aşırı artan "Haksız yere ban yedim.", "Adminler gereksiz ban atıyor.", "Troll yerine ben banlandım." gibi başlıklar gırla gidiyor. Bu da bende adminler için survival, post apocalyptic dünya çağrışımı yapıyor :) .

Not: O son dakika golün için ayrıca teşekkür ederim. Küfre, hakarete her zaman karşı olduğumdan son dakika golün şampiyonluk golü gibi oldu biraz :)

9. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar,

Hakkınızda açılan "Özgür adminliği doğru düzgün yapmıyor" başlıklı konuda sizi elimden geldiğince savunmuştum ve gitmenize gerçekten üzüldüm. Çoğu oyuncu adminlik işinin ne kadar zor olduğunun farkında değil. Ben bir adet DayZ sunucusunun adminiyim ve her gün e-posta kutuma yüze yakın başvuru isteği geliyor. Tek başına yapılması zor olan bir işi layığıyla yerine getirdiğinizi düşünüyorum.

Artık sizden sonra gelecek olan admine de "Özgür iyiydi sen işini beceremiyorsun" deyip onu da soğutmazlar umarım.

Görüşmek üzere.

Özgür59 ve Baranonen34 bunu beğendi.
  10. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.