1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyunu satın alma yardım

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve FIRAR tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FIRAR

FIRAR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

40
    18
    70
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Cvp: Oyunu satın alma yardım

steam hesabı alınınca oyunu ve multiplayer paketini resmi siteden indirebiliyor muyuz?

2. Heredot

Heredot
    Kayıtlı Kullanıcı

52
    4
    0
    15
    Volvo

Oyunu alacağın yerin güvenilir olması senin ileride problem yaşamamana neden olur.Alacağın CD Cey güvenilir olmalı ki ilerleyen günlerde steam taraından KEY bloke olmasın.İnternet üzerinden satış yapan insanlar var.Ama KEY leri bir süre sonra steam tarafından banlanıyor.
    Tercih senin güvenilir olarak gördüğün bir yerden CD KEY i temin edecek ve MP olarak oyunu oynayacaksın.

3. FIRAR

FIRAR

40
    18
    70
    Peterbilt
    TruckersMP Profili

anladım teşekkür ederim.

bilgisayar marketleri gibi büyük yerlere bugün uğrayıp soracağım.

4. FIRAR

FIRAR

40
    18
    70
    Peterbilt
    TruckersMP Profili

arkadaşlar Allah rızası için yardım edin ya.

daha eve yeni geldim 5-6 saattir dolaşmadığım bilgisayarcı,dolaşmadığım tekno market,dolaşmadığım AVM kalmadı.

İstanbul Anadolu Yakasının en bilindik 3 tane alış-veriş merkezine bile gittim,ordaki tekno marketlerde de kalmamış yada yok.

Tepe Nautilus gittim bana ek paket gösterdiler asıl oyun Akasya alışveriş mrkezinde dediler oraya gittim,Akasyaya gittim bizde yok dediler bende Optimum'a gittim,Optimumda Media Market,Teknosa vs her tarafa baktım,yok yok yok....

Kimse yok mu steam kodu şöyle alırsın böyle alırsın diyen?kredi kartım yok olsa 1 dk bile soru sormam,ama yok işte.havale ile alabileceğim yok mu 1-2 hesabı olan güvenilir birisi,yada bir yer?

5. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili

Kendine İninal kart çıkart ve al saatlerce dolaşıp kendini yormaya gerek yok.

6. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

@FIRAR özel mesaj gönderdim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.