1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyunu Gerçeğe Yaklaştıran Mod Önerileri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve xuey-s tarafından 3 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Oyunda sadece SP'de oynadığım bir profilim var, bu profil için olabildiğince iyi olabilecek modlar arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme: 4 Eylül 2019
  2. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben de çoktandır girmiyorum multiplayer ETS 2 oyununa. Singleplayer'da kafama göre takılıyorum. Aslında oyun oynamaktan çok, oyun dosyalarıyla oynuyorum; birçoğumuzun yaptığı gibi... Jazzycat yapımı, Motorcycle Traffic Pack modunu kullanmıştım geçen hafta. Oyuna trafik aracı (ai) olarak 50-60 tür motor ekliyor. Oynarken ara sıra sağdan-soldan motor geçmesi fena olmuyor. Hatta bazen bu geçişler insanı daha hızlı sürüp motoru geçme konusunda kışkırtıyor. :D (Normal trafik hızındalar; yanlış anlaşılmasın.)

Mod için indirdiğim dosyanın tam adı; tırnaklar olmadan "motorcycle_traffic_pack_by_Jazzycat_v3.3". ETS 2 Modları sunan bir siteden indirmiştim. Modun bendeki rarlı boyutu, 49.6 Mb. Size bol oyun eğlencesi ve esenlikler dilerim.

Leno'X, xuey-s ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Arap ve nuri alço korna öneririm :)

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Aynen, ETS2.LT sitesine bakınca anında o modu gördüm. Güzel bir şeye benziyor, yüksek ihtimalle indireceğim.

Leno'X ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. wearekamyoncu

wearekamyoncu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    9
    90
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bence Ets2 deki harita yavan ve bana göre detaylar yetersiz o nedenle promods u öneririm. Büyük şehirleri gerçekten büyük olduklarını hissettirmeyi başarıyor bence promods.

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Promods iyi güzel de yüklerken bayaa bekletiyor. Bir de her güncellemede yeniden yüklemek işkence bence.

Leno'X ve hoca33 2 bunu beğendi.